Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek az én helyemben?

Ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés
Egy barátom felkért egy rendezvénye mennyünk együtt, viszont ott lesz az egyik kozos ismerosunk is, aki nekem régi szerelmem volt, de úgy váltunk el, hogy utáltuk egymást. Végig tudta, hogy szeretem, aztán fél év utan bejelentette, hogy lett egy baratnoje. Ez mind két éve tortent, de a csaj a mai napig nézi az instagram sztorimat. Most pedig a lany, aki elhivott a rendezvenyre ezzel a masik emberrel a legjobb barat viszonyban van, ezert kinos lesz, ha talalkozok vele ket ev utan, mert a lany bejelentette hogy a barataival o talizni fog megha en nem is vagyok veluk sehogy. (Mert ugye itt a - nevezzuk csak - exnek - baratnoje is ott lesz.) Es mindkettejuk ott lesz, akiert lecserelt es aki lecserelt... Fogalmam sincs mit tegyek, azota annyi viz lefolyt mar a dunan, de felek. Odakoszonjek nekik, vagy inkabb menjek el mint egy gyava kutya? Hiszen en mar nem haragszok ra, ez regen tortent. Tudom haverok mar soha nem lehetunk, de lehet esely ennyi ido utan elasni a csatabardot? Vagy inkabb gyavan menjek el mikor szembejonnek a rendezvenyen? (Nem akarok elfutni, mert nem hiszem hogy belem allnanak, de fura ha csak ugy odakoszonok en is, mikor a lany aki elhivott talalkozik veluk... Fogalmam sincs mi legyen...

2019. márc. 4. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túléled, hogyha összefutsz vele.
2019. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legy közömbös. Udvariasan köszönsz es nezed tovabb az eloadokat/koncertet/más csajokat stb
2019. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!