Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik valamilyen mágikus...

Létezik valamilyen mágikus formula, amivel jobbá tehetném az életem és a barátságaim, kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem, a dolgok összedőlnek a fejem felett. Napi 8 óra munka, 3 óra utazás mellett edzeni marad időm és a számítógépen megnézni egy videót.

A kapcsolataim, barátságaim romokban hevernek, egy hete lett vége egy másfél hónapos kapcsolatomnak.

Nagyon letört vagyok és fárdat, mondhatni megkeseredett vagyok. Nem szeretem a munkahelyem sem. Nem tudom, hogy javíthatnék a helyzetemen. A szüleimmel élek és eddig úgy érzem, hogy az összes barátom elárult, vagy itthagyott. Mindig én keresek másokat, több rosszat kapok, mint amennyi jót adok.

Fáradt vagyok, elegem van. Kérlek, segítsetek tanácsokkal ellátni! A pénz nem boldogít, a párom nem találom.

Ha valaki hisz Istenben, vele is példázhat, mert én is hívő vagyok, de kezdem elvesteni Benne a hitem: mintha az egyik legszorgalmasabb szolgáját verné folyton.

Nem tudom, miért történik ez velem (hogy ilyen magányos vagyok) és hogy tudnám jobbá tenni a helyzetem.

Minden tanácsnak örülök, remélem, nem volt túl kusza, amit írtam.

21l



2019. márc. 4. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik ilyen. Magadtól kell rendbehozni az életedet. Van aki képes rá, van aki nem.
2019. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a barátaid elárultak, itt hagytak, akkor azokat vagy megbántottad valamivel, vagy rosszul választottál barátokat, nem kár értük. Más fajta társaságba kell járnod. Ha például túlságosan adsz a külsődre, és a látszatra, akkor felszínes emberek lesznek a barátaid. Az ilyen barátok gyorsan otthagynak.

Hétvégén is dolgozol? Az sem kedvez a normális kapcsolatoknak.

2019. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös, ennyi idősen erről szól az élet. Mindenkinek megvannak a maga problémái, a maga kihívásai, korábban is megvoltak, mikor még gyerek voltál, és később is meglesznek, csak épp mások.


Vedd számba a problémáid. Tudsz közelebbi munkahelyet találni? Igen, nem? Tudsz tanulni valamit, hogy jobb munkahelyet találj? Tudsz nyitottabb lenni, hogy könnyebben ismerkedj? Miért barátkozol azokkal, akiktől rosszat kapsz?

2019. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Az óta munkahelyet váltottam.

Az emlìtett lànyt, aki a barátom volt, elengedtem ("elváltak útjaink").

Màr vannak új, rendesebb barátaim.

Beiratkoztam egy egyetemre.

És van egy kezdődő kapcsolatom.

Igyekszem rendszeresen sportolni.

Tehát egész rendbe jött az életem. :)

2019. ápr. 16. 11:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat és a bíztatást! ^_^
2019. ápr. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!