Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom hol rontottam el....

Nem tudom hol rontottam el. Tudnátok tanácsot adni? Nincsenek barátaim. (Lennt kifejtem egy kicsit↓)

Figyelt kérdés

9.-es gimnazista vagyok, kollégista.

Nagyon nehéz volt megszokni a koleszt (januárra sikerűlt talán valamennyire), lettek is barataim, de január végén nagyon összevesztünk. Elkezdtek rólam pletykákat terjeszteni,és ezt elhitték. Mindannyian. Nagyon sok balhé volt (leültünk az ofővel/iskola pszichológussal is mert bántalmazásig elfajultakba dolgok), átmentem egy másik koliba, ott egyedül vagyok a szobában, nagyon magányosan érzem magam. A suliban van kb 3 ember akivel mondhatani jóban vagyunk,de azt sem mondanám barátságnak.. Tudom hogy kezdeményeznem kéne nekem is,és próbálok is, ezzel a 3 emberrel is ezért vagyunk most ilyen köztes helyzetben..de nagyon félek az újabb csalódástól. És újra kezd előjönni a honvágyam.

Tudom hogy a gimis évek csak egy kis pont az életben és barátok nélkűl is át lehet vészelni,de én úgy érzem hogy nekem kellene egy velem egy korú akiben megbízok.


Elnézézést hogy ilyen hosszúra sikeredett. Köszönöm szépen ha elolvastad, azt meg főlleg ha válaszolsz!



2019. márc. 8. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem könnyű ez, de tarts ki. Jól csinálod, majd alakul. Viszont jó lenne, ha rendszeresen tudnál találkozni az iskolapszichológussal, és beszélgetnél vele arról, hogy miért nem mersz most új barátságok után nézni.
2019. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Hetente/kéthetente járok hozzá ahogy összejön. Ő azt mondja hogy tanulni jöttem ide és csak utána vannak a barátok. És ebben teljes mértékben igaza van. Csak néha jól jönne valaki,akiben megbízok akár a koliban akár a suliban ugye.
2019. márc. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!