Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elengedés, de mégis hogyan?

Elengedés, de mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Hali.


Szóval számomra egészen bonyolult a helyzet. Szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe, de nem akartam elmondani neki, hogy éldegélje az addig nem nagyon élt életét a pasijával. Amikor szóba jött, hogy hozzá költözik, akkor viszont azt éreztem, hogy lépnem kell. És hát kavartunk (az is csak csók). Nem igazán gondolt át semmit, és sehol se volt meg a kommunikáció nála. Végül én lettem ejtve.


Azóta telt-múlt az idő, volt hogy nem beszéltünk egymással. Ekkor újra jelentkeztek a lány pánikos tünetei, és nekem olyan érzésem van, hogy erről nagyban tehetett a hiányom.


Kibékültünk, és örülök neki, ha jól van, de előbb-utóbb a fájdalom jár át engem is. Mindegy, hogy szép emlékre gondolok, vagy egy jó beszélgetésre, végül rendre rosszul érzem magam.


De akárhogy is, nem tudok dönteni. Esetleg van valaki, aki hasonló szituációban volt/van?

Tipp, tanács, élmény, bármi jöhet...



2019. márc. 10. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem tudsz dönteni? Milyen opció jöhet szóba?

Én azt mondom, akitől el lehet venni a párját, attól el is kell! Mindenki így jár a legjobban. Csak az a fontos, hogy ezt a törvényt akkor se felejtsd el, amikor te "birtoklod" a csajt

2019. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!