Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már úgy, hogy ha...

Éreztétek már úgy, hogy ha lennének “jobb” barátaitok, nem is lógnátok a mostaniakkal? 😞

Figyelt kérdés

Szerintem mi csak igy ősszeverbuválódtunk,de sose voltunk egy hullámhosszon,sose éreztem hogy mi tényleg olyan jó csapat lennénk,mint amit sokszor hangoztatnak

Mit tegyek? Rajtuk kívül nincsenek barátaim


2019. márc. 14. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy mondjátok néha ezt a "nincsenek barátaim" dolgot, mintha vakami definitív és végérvényes dolog lenne. Iskolai közegben gyakoriak az ilyen kényszeredett barátságok, csapatok, ez valahol szükségszerű, de nem azt jelenti, hogy most már akkor te soha senkivel nem barátkozhatsz rajtuk kívül. Menj m IIásik közösségbe, sportegyesületbe, találj hobbit. Van élet rajtuk kívül is.
2019. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már iskolás
2019. márc. 14. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én éreztem. De idővel túllendültem rajta.
2019. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most is ez van.

Együtt lógunk, mert nincs nagyon más, de igazából ha két külön baráti csoportba tartoznánk az biztos, hogy gyűlölnénk egymást.

Nincs olyan nap amikor ne akarnám képen vágni, de azért maradunk így.

2019. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez. Kényszerből ülünk egymás mellé, de amióta néhányszor levegőnek néztek a szemetek annak ellenére, hogy én mindig hívtam őket, azóta csak szánalomból köszönök egy halkat, vagy ha csoportban állnak egy helyen, akkor kicsit hangosabban.


Nekem nem mellének ilyen bunkók, akik élőben jófejkednek egymás el ott, de amikor nincs ott valaki, akkor fikázzák. Aki normális, azzal továbbra én is az vagyok, de jó hogy lehet válogatnom.

2019. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyetemista vagyok, így még cikibb amit csinálnak. Én sem szeretek mindenkit, de nem tudnék levegőnek sem nézni senkit.
2019. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*kellenek *előtt
2019. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Természetesen! Én is éreztem/ most is így érzek! Túl tudsz rajtuk lépni ha nagyon akarsz, de ez igen nehéz...
2019. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!