Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudassam vele, hogy...

Hogyan tudassam vele, hogy már nem szeretnék vele barátkozni, anélkül, hogy visszaütne és tönkre tenné az életem?

Figyelt kérdés
Van egy ember az életemben, akivel régebben még nagyon jóban voltunk, legalábbis azt hittem. Nemrég felnyílt a szemem, hogy csak kihasznált, egyfolytában lehúzott pénzzel, csak ezért akart velem lenni, hogy legyen valaki mellette. Egyre jobban zavar a jelenléte, jelenleg már ott tartok, hogy ha megjelenik körülöttem (egy iskolába járunk) a folyosón, vagy akár mellém ül vonaton, akkor olyan belső gátlásaim lesznek, hogy a többi ott lévő emberrel sem vagyok képes szóba elegyedni, egyszerűen nem jönnek szavak a nyelvemre. Próbáltam jeleket adni neki, de nem esik le neki. Nem veszem fel, ha hív, nem írok neki vissza messengeren, ha szól csak tőmondatokban válaszolok. Nyíltan viszont nem merem megmondan. Az egyik barátom egyszer beszólt neki, és utána hetekig őt osztotta, azt terjesztette róla, hogy mindenkinek szétnyitja a lábait, folyamatosan ocsárolta, a legkülönbözőbb vulgáris szavakkal ihlette őt. Képzeljétek mit csinálna, ha “lekoptatnám” szerintetek mitévő legyek? Teljesen reménytelen vagyok, úgy érzem sosem szabadulok már meg tőle.

2019. márc. 14. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:
17/f vagyok, ő is az.
2019. márc. 14. 16:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig ezt finoman nem tudod intézni, csak úgy durr bele a közepébe. Mondd meg neki egyenesen, amit itt leírtál. De tényleg mindent. Azt is, hogy miket híresztelt a barátodról.
2019. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!