Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy "barátom" használja a...

Ha egy "barátom" használja a snapchatet, de nem akarja nekem megadni az accountját, akkor valójában nem is a barátom?

Figyelt kérdés

Folyton kér tőlem a csávó ezt azt, hogy segítsek ebben meg abban, meg néha összefutunk de általában én fizetek utána mert folyton azzal jön h nála nincs pénz, de ő soha nem fizetett még utánam. Viszont általában tök jófej velem, támogató.

De nem akarja megadni a snapchatjét sem illetve kezd egy ideje elég fenyegető lenni ha visszaszólok neki.

Valójában nem is a barátom? De egyébként jól ismerem, ismerem a barátnőjét, néha együtt szoktunk kimennni horvátországba, stb. Úgy érzem nem fogad el teljesen, de látom azt, hogy lehetőséget biztosít a fejlődésre és h a baráti társaság erős tagja lehessek.

De ez nem tetszik h a snapchatjét nem akarja megadni.

Mintha titkolna valamit, v nem tudom.

mit gondoltok?


2019. márc. 14. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a snapchat?
2019. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koma koma.. a barat nem ott kezdodik hogy lehuzzuk a masikat es hazudozunk meg kihasznaljuk. Teged szepen kihasznal minden alkalommal es penzzel lehuz hogy te fizess neki mindent, o viszont semmit nem viszonoz te mire kovetkeztetsz ebbol? Ebben nem a snapchat a lenyeg mert az mar csak mellekes meg jo hogy nem adja meg. Te naivan baratnak gondolod de meg havernak sem nevezheto, egy erdek ember akinek akkor vagy jo es akkor kellessz amikor szuksege van valamire. De alapbol szerintem fel sem ismerne ha neked kellene valami
2019. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj ez egyszerű! Mellőzd egy kicsit, hogy meg legyen rád a kereslete (hozd el neki a jégkorszakot). Titkoloz, nem mondj neki semmi lényegeset csak általános dolgokról pl időjárás, ha hív valahová modhogy nem érsz rá. Esetleg beszélges másokkal és majd ez szúrni fogja a szemét és utána ha oda jön kéresd magad majd mond el neki mi ez az észveszejtő hideg háború (mi a problémád vele) ha tényleg a barátod akkor elnézést kér ha nem akkor ott és akkor vége a barátságnak mert akkor eddig csak kihasznált! Nekem be vált ez a módszer többször is:) Remélem segitettem majd irj ha tipp kell vagy ilyesmi:)
2019. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!