Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy csalódás miatt elveszített...

Egy csalódás miatt elveszített barátnő nagyon próbálkozik újból. Ti visszafogadnátok?

Figyelt kérdés
Egy másik lány erős befolyása miatt elfordult tőlem. Sokat hazudozott, hogy miért nem akar velem találkozni, sokszor levegőnek nézett, szép fokozatosan leépített. Egy idő után feladtam, mert észrevettem magam, hogy már nem kellek. Békén is hagytam. Egyszer csak csúnyán összeveszett valamin azzal a lánnyal. Azóta folyton utánam koslat, apróbb szívességeket kér tőlem, sokszor keresget. Leültem vele négyszemközt, hogy megbeszéljük ezt és elmondta, hogy hiányzik neki a barátságunk, és sajnálja, hogy eldobott, mert már látja, mennyire befolyásolta az a csaj. De én világosan elmondtam neki, hogy ez már nem megy nekem, és hogy maradjunk jó viszonyban, de nem szeretnék már vele barátkozni. De csak azért is csinálja, nem szállt le rólam, és így, hogy minden nap egy légtérben vagyunk, nehezebb elkerülni. Nem akarok összeveszni vele, de nem úgy tűnik, hogy megértette amit mondtam. Most egyedül van a gondjaival, amiatt a lány miatt a többi barátnője is leépítette.
2019. márc. 15. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Vannak kissé dinka emberek, akik nagyon befolyásolhatóak, ezért nem szabad tőlük túl nagy összeesküvés-elméleteket feltételezni.

Inkább azt a másik lányt kellene elővenni, miért volt olyan bunkó.

2019. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megszakította veled a kapcsolatot, akkor bizalmaddal is visszaélt (pl. emiatt elmondta a másik lánynak, amiket bizalmasan megosztottál vele)?

Bár természetesen mindenki maga tudja, mi fér bele és mit tart a barátság elárulásának.

Lehet ignorálni kellene ha nem szeretnéd újrakezdeni vele.

2019. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyszer megtesz valamit, azt újra meg fogja tenni.

Hagyd a fenébe.


Milliónyi ember s sok év van még elötted.


Szelektálni kell folyamat, különben a "szemét" rengetegben fogsz úszni s nem jó hatással van az emberre.


Anno drasztikusan változtattam, sokakat lefaragtam köreimből.

Lehet, hogy pár ember van csak a szűk kis körömben, de azokban bízhatok s tudom ők őszinték, odafigyelőek, lehet rájuk számítani legyen szó szakmai, magánügyi vagy bármi más téma.

Adok-kapok alapon működünk.


Ezerszer jobb a közérzetem mióta megtettem ezt a lépést s sokkal jobban haladok a céljaim felé/felépítésében.


Alig fél év alatt vállalkozást is be tudtam indítani.


Nem stresszelek felesleges dolgokon, ahogy pl most te rajta.


De a te döntésed mit kezdesz vele, csak ne bánd meg.

2019. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!