Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegösszeomlást fogok kapni...

Idegösszeomlást fogok kapni miatta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy barátom utál,és már olyan erős pánikroham tört rám,hogy elvitt a mentő 2x. Mellesleg alvás zavaraim vannak,itt a végem.
2019. márc. 15. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pszichológus. Oké értem hogy fáj de az már elég extrém eset hogy a mentő is elvitt 2szer egy ilyen miatt.
2019. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem próbálj meg lenyugodni egy kicsit és átgondolni ezt az egészet.

Eleve miért utál?

... Bármiről is legyen szó, nem éri meg annyit agyalnod ezen, hogy ilyen állapotba kerülj.

Ha nem tudsz sehogyan sem túllépni ezen mindenképp kérd pszichológus segítségét!

2019. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy miért utál,csak mert így eldöntötte. Alapból kedvelem,meg megbízok benne,mégis úgy csinál mintha ellenségek lennénk,vagy hogy ártottam volna neki,ami megbocsáthatatlan. Ezért folyton magamat hibáztatom.
2019. márc. 15. 20:53
 4/4 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet?
2019. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!