Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek velem van valami...

Szerintetek velem van valami baj, vagy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdésem az ölelésre irányul, mostanában egyre többet gondolkodtam ezen. A lényeg, hogy valamiért úgy veszem észre, hogy ódzkodom az ölelésektől.(vagyis ez igy nem pontos, de mindjárt kifejtem) Vannak barátnőim akiktől ha "bandázunk" vagy ilyesmi utána öleléssel köszönünk el, de például ebben a társaságban van a legjobb barátnőm is akivel szinte mindenhova együtt megyünk vele mégsem ölelkezünk. Szülinap, névnapkor megöleljük egymást de ennyi. Valahol bennem van, hogy eddig nem öleltük meg egymást mikor elköszöntünk meg találkoztunk és, hogy fura lenne most elkezdeni.

De ez nem jelenti, hogy nem is igényelném mert jól esik meg minden. Én arra gondoltam, hogy a szüleim miatt is alakulhatott ez így. Itthon sincs sosem ölelgetés meg ilyenek csak édesapámat szoktam megölelni de mással nincs.

Szerintetek?

Elég hosszúra sikerült de köszönöm ha elolvassátok.

További szép estét!

18/L



2019. márc. 17. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
félsz kimutatni az érzéseid
2019. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Valószínüleg igazad van.

Esetleg van valami tipped, hogy ezen hogyan változtathatnék. :)

2019. márc. 17. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen nem megszokott és valahol legbelül kellemetlennek érzed magad ha megölelnek. Tudni kell fogadni a szeretetet is, az elismerést mert ez is hozzá tartozik az élethez. Lehet ez hogy kicsit tudat alatt önbizalomhiányból fakad, de mint minden tanulható, az ember változtathat akármin ha megfelelő időt öl bele hogy fejlődjön, jobb ember legyen vagy olyan ember aki mindig is akart lenni. :)
2019. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Próbálok változtatni, főként magam miatt mert így nekem sem olyan jó. Megy a zöld kéz mindenkinek ;)

2019. márc. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!