Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mondanátok a barátotoknak...

Ti mondanátok a barátotoknak valamit ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szoros baráti kapcsolatom. Mindketten házasok vagyunk.

Pár hónapja a barátom feleségén azt vettem észre, hogy érdeklődik egy másik férfi iránt. Azt véletlenül pont tudom-egy elszólásból, hogy néha éjszakánként írogatnak egymásnak. Nem részletezem tovább, de látszik, hogy van valami köztük. Szinte biztos vagyok benne, hogy nincs viszonyuk, de szikrázik a levegő körülöttük. "Sajnos" egy valóban nagyon vonzó (külsőre semmi különös, de végtelenül kedves és nagyon különleges) férfiről van szó.

Nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarok kavarni, vagy bogarat ültetni a barátom fülébe, de azt sem akarom, hogy palira vegyék.

Várjak, hátha csak valami átmeneti dologról van szó? Vagy mondjak neki valamit?


2019. márc. 22. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Nem minden az aminek látszik. Lehet hogy tévedsz. Nincs semmi konkrétum.
2019. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Sztem nem kell, nincs köztük semmi.
2019. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Flagstaff ***** válasza:
74%
Én azért biztosan megemlíteném... Nem azért, mert kavarni akarok, hanem mert lehet, hogy a barátod is észrevette, mi folyik a feleségével, csak szégyelli, nem akar "hülyének látszani", túlzottan féltékenynek tűnni. Ha meg nem vette észre, akkor... akkor annál inkább.
2019. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keményen hangzik elsőre, de én nem tennék semmit.

Azért gondolom úgy, hogy ez így helyes, mert ha a közvetlen környezetében, tartósabb ideje vele élő ember nem veszi észre azt valakiről, hogy megváltozott, akkor megérdemli, mert nem figyel eléggé oda a másik emberre. - Egyébként lehet ez is az oka annak, hogy félre kacsintgat az asszonyka, - mivel ezek szerint a két ember nem egyformán szenzitív egymásra kölcsönösen. És ezzel el is jutottunk oda, hogy amennyiben megállja a helyét a gondolatmeneted, akkor "nem érdemli meg egymás szeretetét" a két általad említett ember. Egy kapcsolat kimenetele mindkét benne részt vevő partneren múlik. Amennyiben az egyik fél nem találja meg maradéktalanul a számításait egy kapcsolatban, AKKOR KEZD EL KÜLÖN UTAKAT KERESGÉLNI, kitekintgetni a kapcsolatból. Ha az én feleségem megcsalna, nem őt hibáztatnám egy személyben, hanem súllyal inkább magamat, mert nem kapott meg valamit tőlem, amire ő vágyott, - és még az is lehet, hogy beszélt nekem erről az igényéről, csak a megfelelő időben nem figyeltem eléggé arra, amit erről mondott nekem, tehát nem volt eléggé fontos számomra, hogy mit csinált.

Azért sem tennék semmit, mert válsághelyzetek után könnyen megvádolják az embert azzal, hogy beleavatkozott más ember életébe - és ez akár a barátságotokba is kerülhet!

Felnőtt ember a barátod! Járjon nyitott szemmel, füllel! Figyeljen oda azokra az emberekre, akik fontosak számára és hozza meg időben a döntéseit, amennyiben erre szükség van!

2019. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hős akarsz lenni egyszer menj utána az utcán, lehetőleg fekete kapucniban. Vagy legyetek vagy hárman-négyen, körbeálljátok, aztán egy fél perc kóstolgatás után mondd meg hogy a nő férjes, és lesz szíves befejezni a bájcsevejt. Egy szót nem fog írni neki többet. Még a szülinapján se.
2019. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!