Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valamiért nem válaszol az...

Valamiért nem válaszol az egyik legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Egyetmista vagyok, és a csoportomból az egyik sráccal nagyon jóban lettünk, kvázi ő egyetemen a legjobb barátom. Szomabton mentünk bulizni, minden okésnak tűnt, aztán utána nem beszéltünk, mindenkinek megvolt a maga dolga, stb. Aztán hétfőn nem jött, ketten a csoportból írtunk neki, hogy működik-e, minden okés-e, nekem nem válaszolt, hanem a másik csajnak, akit mikor kérdeztem, annyit mondott, hogy a héten nem jön. Gondoltam okés, legalább tudjuk nagyjából, mi van vele. A hét folyamán a csoportcsetbe néha reagált, de nem gyakran, én hétfő óta nem írtam rá, nem akartam zaklatni, mert tudom, hogy ha akkora a para, hogy a héten nem jön, leginkább azt akarja, mindenki hagyja békén. Ma azért mégis ráírtam már egy bő 3 órája, hogy minden okés e, többször volt elérhető, de nem válaszol.


Szombaton nem volt semmi extra, nem volt taj részeg egyikünk sem, tudtommal nem bántottam meg, stb, de már nem tudom, mi lehet.

Tudom, hogy ha én innnen nem tudom, akkor ti sem fogjátok képernyőn keresztül kideríteni, hogy mi a bánat van, de valami tippet tudtok adni, hogy álljak le az ezen való rugózásról??


ja, még annyi, hogy azért írtam, hogy nem nekem válaszolt hétfőn, mert addig ha vmi volt, akkor nekem szólt, hogy valami nem okés, ezért tűnt fel, hogy nem nekem válaszolt



2019. márc. 23. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyszer ráírnék, és meg kérdezném, hogy haragszik-e vagy mi a szent szar van, ha erre sem válaszol, akkor meg le van szarva.
2019. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval ☺️
2019. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


Utána nem írtam már többször, most már félig meddig úgy vagyok vele, ha baja van, mondja, ha nem, akkor holnap ígyis úgyis megtudom, csak mégis valami motoszkál bennem, hogy baj van, de addig, amíg ő nem szól hozzám vagy valaki meg nem mondja, mi a bánat van, nem tudok mit kezdeni a helyzettel..

2019. márc. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!