Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiú-lány barátságba...

Egy fiú-lány barátságba belefér a puszi?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz az egy éves barátsági évfordulonk és megszeretném őt lepni egy pici ajándékkal majd megszeretném puszilni. Ez szerintetek sok lehet? Ez beleférne nektek? Nem akarom elrontani ezt a barátságot.

2019. márc. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Arcra igen, szájra nem. Kukira vagy ánuszra végképp nem.
2019. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha már felmerül ez a kérdés akkor nem.


Bár nekem alapból fura ha valaki nyilvántartja a barátságainak "évfordulóit" és ajándékot vesz...

2019. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Nálam maximum az ölelés fér bele, az is kizárólag baráti formában. Viszont voltam én is olyan nagyobb baráti társaság tagja (3 lány, 5 srác) anno, ahol tipikus volt találkozáskor, hogy a lányok egymással és a fiúk a lányoknak is puszival köszöntek.

De ez ugye mindenkire vonatkozott.


Ha egy két személyes barátságban indok nélkül csak úgy megpuszilna a srác, elgondolkodnék, az biztos.

Születésnap, gratuláció, ünnep, ez más dolog, ilyenkor még két puszi arcra oké.

2019. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
92%

Az ellenkező nemű barátok közt a puszi (arcon csókolni) elfogadott. Férfiak közt is oké, de én nem tenném.

Ami bizarr, az a barátság évfordulóját ünnepelni.

2019. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátság évforduló ami nagyon fura. Egyáltalán, hogy dönti el az ember az mikor van. Barátságnál nincs semmi konkrét mint kapcsolatnál, hogy első csók, randi, szeretlek és járunk. Nekem minden barátom csak lett, egyik pillanatban csak egy távoli ismerős volt a következőben pedig az ágyamon ülve sírta el a szerelmi bánatát.


Barátságba belefér a puszi. Nekem egyik legjobb barátommal viszont pont fordítva van. Amikor még csak haverok voltunk illemből mindig puszi-puszi köszönés. Később megmondtam neki, hogy ezt rühellem a válasza annyi volt, hogy jajj de jó mert ő is.

2019. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Arcra igen, szájra nem. Ajándékozáskor főleg belefér.
2019. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!