Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lemásol engem, próbálok nem...

Lemásol engem, próbálok nem figyelni rá, de nagyon zavar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy osztálytársam. Nem kedvel engem, kimondottan utál. Szóval én olyan ember vagyok aki nem szereti ha utálják, tehát próbáltam vele jó kapcsolatot teremteni, és kedves is velem, de utána meg szid.. Tehát kétszinű. Nem is ez a lényeg, hanem az hogy egy ideje egy közösségi oldalon is elkezdte "lemásolni" az ötleteimet amiket feltötlöttem. És egy az egyben ugyanazt megcsinálja.A barátaim azt mondják, hogy ne foglalkozzak vele, csak nincsen stílusa/ötletei. Rendben, lenyeltem, hogy folyton nézi a profilom, meg hogy hogyan öltözködöm stb... Én örülök neki hogy van saját stílusom és nem kell a tömeggel öltözködnöm. De nemrég már az öltözködésem is lemásolja. Aztán azt is ahogyan a hajam hordom. És igazából ez zavar.Próbálom nem nézni, de kiszúrja konkrétan a szemem...Mit tudnék ezzel kezdeni? Vagy csak hagyjam?

2019. márc. 24. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tizedik születésnapodra kinövöd!
2019. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tizenöt éves vagyok, és szerintem nem nekem kéne kinőnöm, de azért kösz :)
2019. márc. 25. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen embernek tényleg nincs stílusa.

Próbáld meg lenyelni. Mást úgy sem tudsz tenni,főleg ha utâl.

2019. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most azon gondolkozok, milyen egyedi hajad lehet, amit senki más nem szokott hordani.

Egyszerű a dolog, letiltod és nem látja amot felraksz.

És ne legyél szolgalelkű. Nem lehet mindenkinek megfelelni.

2019. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!