Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Képtelen vagyok boldognak...

Nightlover kérdése:

Képtelen vagyok boldognak lenni a barátnőm mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már általánosba is együtt jártam, (akkor még nem voltunk jóban mert más volt az akkori társaságunk) aztán egy osztályba kerültünk gimibe, és mivel egyiken sem ismertünk senki mást onnan elkezdtünk barátkozni. Előtte is tudtam hogy negatív tipus, de évelején elég rossz időszakom volt lelkileg így összhangban voltam az ő negativitásával. Mostanában kezdek ismét "hellyreállni" érzelmileg, ismét kezdenék boldognak lenni, regenerálódni ami nagyon jól esik. De ő nem, és az állandó panaszkodása, elégedetlensége és rossz színben látása állandóan visszahúz. Van hogy jókedvem van reggel de egész nap annyi ilyesmit beszél hogy teljesen kimerülök és szomorú leszek délutánra. Nem tudok olyan lelki traumáról ami ezt okozta neki, lehet hogy csak ilyen tipus. Nem tudom mit tegyek, azt szokták mondani, hogy ha valaki nem tölt fel, vagy okoz boldogságot azzal ne tölts időt. Kedvelem őt, talán félév alatt olyan idő is volt míg őszintén szerettem, de nem tesz jót nekem. Azt nem hiszem, hogy ő ragaszkodna hozzám. Mással nem vagyok jóban az osztályomból.

2019. márc. 26. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem vagy jóban mással,mert eddig csak vele voltál,és meg sem próbáltál más fele nyitni?
2019. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább egyedül, mint olyannal aki lehúz.

Ezek is nagy életben való bölcs dolgok, amit nagyon kevesen fogadnak meg: olyannal legyél aki felhúz. Nem számít, mióta ismeritek egymást, mennyire voltatok barátok, ha valaki teljesen lehúz egy ideje és ilyen a "természete", akkor magad miatt otthagyni nagyon érdemes.

Én minden ilyen barátomat szűröm, nagyon keményen, úgy, hogy már észre sem veszem.

Az igazi barátaimmal csináltunk egy csoportot magunknak, ahol egész nap lelkesen leirjuk hogy milyen jót csinálunk, és tanácsokat is adunk egymásnak. Így mind nagyon sokat tanulunk.

Nekem az összes osztálytársam egy ilyen panaszkodó, hisztis, érzelmi lehúzó energiavámpír. Ezért jóban vagyok velük, de kerülöm őket, nem reagálok rájuk csak röviden, és mégsem haragudnak.

Igy néha felhúzom őket, de amikor nagyon hisztiznek lelépek, és boldogítom magam egyedül.

2019. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt mi a kérdés? Te rosszul érzed magad ő meg nem ragaszkodik hozzád. Keressetek más barátokat
2019. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képtelen vagy boldognak lenni a barátnőd mellett, mit tegyél?

Szerinted?

2019. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbàlsz màssal is összebaràtkozni?? Vagy màr mindenki foglalt az osztàlyban? Úgy értem màr mindenki megtalàlta a baràtjàt??
2019. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!