Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szentetek jogos az, ha mar...

Csatrad kérdése:

Szentetek jogos az, ha mar nem foglalkozol a baratoddal, mert egyoldalunak erzed?

Figyelt kérdés
Ugy erzem csak akkor letezik a baratsag, ha konkretan en teszek erte, amugy meg le vagyok szarvas.
2019. márc. 26. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy barátság kétirányú.
2019. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan hogy jogos. Nem foglalkozol vele, mert nem akarsz, pont. Nem tartozol senkinek azzal hogy megfogalmazd, indokold hogy valakit miért hanyagolsz. Azt csinálsz amit akarsz, arról nem te tehetsz ha valaki más megbántódik ez miatt.
2019. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Nekem már csak olyan kapcsolataim vannak, amelyek csak és kizárólag azért maradnak fent, mert "mindig én írok", "mindig én keresem a másikat", ha nem keresném, már nem találkoznánk soha többet és a másik önmagától sosem írna... Tudom, kipróbáltam.
2019. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme az egyoldalú emberi kapcsolatoknak, azoknál még az is sokkal jobb, ha egyáltalán nincs senkije az embernek. Teljesen alap, hogy nem akarsz valaki olyannal foglalkozni, aki szarik rád, nem is érdemes.
2019. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!