Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ignoráljam a volt...

Hogyan ignoráljam a volt barátnőmet akivel már nem vagyunk barátok viszont egy városban lakunk?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinek volt már olyan, hogy végleg összeveszett az egyik barátjával, de egy városban laknak. Nem szeretek az utcára sem kimenni mert mi van ha összefutunk, nem akarom látni sem nehogy konfliktus legyen vagy bármi

2019. ápr. 1. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl kell ezen lépni, az fura, hogy "utcára se mersz kimenni". Mitől tartasz, feltételezed róla (vagy feltételezhető) hogy neked támad, vagy elkezd kiabálni veled ha meglát?
2019. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csak kellemetlen mikor látom és nem tudom, hogy köszönjek neki vagy ne..
2019. ápr. 2. 07:01
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nekem a valaha volt (és szerintem sose lesz ilyen másik) legjobb barátnőmmel volt egy olyan vitánk,hogy többé ki se békültünk, még köszönni se köszöntünk egymásnak. Ez középsuli utolsó évében volt, egy évet úgy jártam, hogy őt kellett néznem minden nap mivel osztálytársam volt. És túléltem. Nem kell vele foglalkozni, ha látod vagy össze futottok akkor sincs semmi. Max köszönsz és kész, én mindig szoktam volt barátnőmnek. Ha vissza köszön oké,ha nem az az ő szegénysége. Engem illemre neveltek.
2019. ápr. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!