Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelem első látásra? Ill,...

Szerelem első látásra? Ill, mennyire ciki ha nő teszi az első lépést?

Figyelt kérdés

Jártatok már így? Mi lett a vége?

Van egy fiú akivel régen irkáltam.. mostanában csak rá gondolok.. és sose mertem megkérdezni tőle.. sokkal többet szeretnék mint szimpla beszélgetés../ találka.. gondolom értitek mire gondolok, és ugyebár eddig halogattam több okból is, távolság, anyagi.. amit sikerült megoldanom, és mivel ő még nemvolt úgy lánnyal.. meg elég otthonülős és introvertált is.. nem tudom hogy lehetne megoldani. Hogy kell kezdeményezni?


2019. ápr. 2. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok és milyen messze laktok egymástól?
2019. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

EGy elsö találkpozáshoz mindegy ki írja, hogy talákozzatok.


Meg írod neki, hogy már ezerszer irogattatok, de már örülnél egy találkának is... AZtán, hogy bejön neked, vagy sem az már más kérdés...

2019. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

huszonévesek vagyunk, egy jó 140 km.., én már dolgozok ő még tanul..

Régen is nehéz volt kicsalogatni.. aztán persze engedett csak hogy voltak a fentebbiek.. akkor mondtam neki majd később keresem.. és szerintem ennek most lenne itt az ideje.

Azt tudni kell nekem sosem kellett kezdeményezni.. szóval ez nekem elég új..

2019. ápr. 2. 13:36
 4/14 anonim ***** válasza:

szerinted a jelen körülmények között milyen gyakran tudnátok találkozni?

lehet több gonddal járna ez a dolog, mint előnnyel

persze ez rajtatok áll, hogy mit hoztok ki belőle, de látod ő milyen személyiség

2019. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Irj rá nyugodtan. Sztem működhet ez még így is hogy nagy a távolság. Hétvégente tudtok talizni a hét meg hamar elszáll :)
2019. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kezdeményezheted nyugodtan a találkozást.

A távolság ellenére hétvégi találkozások azért megoldhatóak ha kialakulnak érzelmek. (pl. egyszer egyik, másszor másik fél megy a másikhoz)...

2019. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, heti találkozás jöhetne csak szóba.. de ez hogy introvertált.. meg otthonülős.. nem tudom ki tudnám e belőle zökkenteni..
2019. ápr. 2. 14:19
 8/14 anonim ***** válasza:

figyelj én is elég otthonülős típus vagyok és ebből nem nagyon lehet kizökkenteni csak úgy

persze ez nem azt jelenti, hogy 0-24 csak otthon, de ritkán megyek valahova (munkán kívül)

ha neked ez a fajta életmód nem jön be, akkor lehet nem is éri meg ilyen emberrel kezdened, mert számára ez a kényelmes

beszélhetsz vele, hogy miért nem megy sehova, lehet azért, mert nem nagyon vannak barátai és azért van egyedül otthon inkább

2019. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Meg igen hogy nő létemre kezdeményezni.. lehetőleg férfi válaszoljon.. mert egy nő máshogy áll hozzá...

Ahogy én észrevettem sosem jó ha nő kezdeményez férfinál, mintha beijednének" vagy nem is tudom..

2019. ápr. 2. 14:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen barátokkal van gondja.. de ha az én barátaimmal lenne jóban? úgy se lehet kizökkenteni? vagy az más?
2019. ápr. 2. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!