Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet feldolgozni, ha te...

Hogy lehet feldolgozni, ha te teljesen korrektül bántál egy baráttal, aki cserben hagyott?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Én már se szerit se számát nem tudom, ez hányszor fordult elő velem. Feldolgozni se teljesen sikerült. Mára már nem bízom senkiben.

2019. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy se.
2019. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nekem is nagyon fájt, csalódott voltam és dühös. Ahogy egyre csak telt az idő, elfogadtam, hogy újra ez van, de feldolgozni sosem lehet az ilyet, csak figyelmen kívül hagyni, különben tönkremész.
2019. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. Én már úgy fogom fel, hogy mindenkinek van egy szerepe az életemben, és ha lejárt, akkor eltűnik. Sok barátban csalódtam, akiben megbíztam, de olyan is előfordult, hogy olyan állt mellettem, akiről nem gondoltam volna. Nem érdemes elvárásokkal állni a dolgokhoz.
2019. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatom szerint nehezen. Mi történt, hogy így megromlott a kapcsolatotok?
2019. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Túl kell lépni rajta, és ezentúl mindent fenntartással kell kezelni.
2019. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rajka76 válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű! Sokszor a "barátok" olyan elvárást vagy szivességet kérnek, ami a másiknak vállalhatatlan. Ilyenkor a másik a szemét, nem gondol bele az illető, hogy baráttól nem kérek olyat amit nem "illendő".
2019. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyon szarul.

Saját példám:

INGYEN dolgoztam a "barátomnak", apránként tudta csak megvenni az agyagokat (mert csóró volt), amiket én rendre be is építettem amint megvette.

Egy alkalommal legalább 20 ember füle hallatára lehordott, hogy milyen sokáig szarakodtam a feladattal.

Utána 20 évíg nem beszéltem vele, de azt mondtam, ha elnézést kér, akkor rajtam nem múlik. Nem kért.

A mai napíg zavar.

2019. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!