Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem miért nem engedik meg...

Nekem miért nem engedik meg általában, hogy véleményem legyen, miért akarnak mindenáron elnyomni az emberek?

Figyelt kérdés
Közhely - legyen önbizalmad. Oké ez meg van, el is mondom a véleményem de mindig közellenség leszek mivel nem mindig értek egyet és nem bólogatok mindenre, sok szemszögből megszoktam vizsgálni egy dolgot... és mások megfigyelésem szerint leegyszerűsítenek mindent feketére vagy fehérre, illetve ítélkeznek és túlzott magabiztosságot tanusítanak úgy, hogy mellette meg sem vizsgálták az adott kérdés több nézőpontból, nem próbálnak meg tárgyilagosan ítéletet hozni, véleményt alkotni
2019. ápr. 4. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin ez nagyon módi, meg a logikátlan moderálás. Ha más véleményen vagy, mint a társadalom nagyja, akkor lehúzhatod magad a wc-n. Az életben is, csak ott nem mernek szemtől-szembe osztani, ahogy ezen az anonim oldalon. De tudod mi a fura? Ez külföldön nem ennyire jellemző, más ilyesfajta fórumokon se.


Nem akarok itt nagy magyarozást meg ilyeneket, de nagyon beszűkült látásmóddal rendelkeznek itt az emberek. Chatelni is alig lehet értelmesen magyarokkal, nem, hogy egy komoly témát megvitatni. Persze most sokan meg fognak támadni, de nem veszik észre, hogy ebben az országban nagyon el van nyomva a saját vélemény kinyilvánítása, és a sajátos gondolkodás.


Most sorozatban ez történik velem: kifejtem a saját véleményemet egy kérdésre (ami hozzá kapcsolódik, vagy konkrét válasz rá), senki más nézetét nem támadom, erre leszólják a válaszomat mert az más mint a többségé, szó szerint belekötnek, provokációt szítanak. Érvelhetsz nekik, védhetet magad, de Ők szemellenzővel hajtanak a saját igazuk felé, szinte bármi áron.


Elnyomottak, akik elakarnak nyomni mást, hogy átérezzék milyen hatalommal rendelkezni. Szánalom. Szívesen beszélgetek emberekkel, de nap mint nap azt érzem egyre jobban, hogy felül akarnak kerekedni a másikon... Pedig néha olyan jó vitatémák vetülnek fel...

2019. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!