Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mennyire van még a baráti...

Az mennyire van még a baráti kereteken belül ha megmasszíroztuk egymást?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel évek óta jóban vagyunk, párszor amikor átmentünk egymáshoz megmasszíroztuk egymást a vállunkon, a karunkon, a derekunknál, a hasunknál. Nem vagyunk egy pár, csak baráti viszonyban vagyunk. Ő 19 és 21 éves vagyok.

2019. ápr. 4. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Hamarosan jönnek egyéb testrészek is, úgy sejtem.
2019. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is vannak olyan barátnőim (barát barátnő), akikkel megmasszírozgatjuk néha egymást és semmi többet nem látunk bele, ráadásul az egyiknek pasija is van. Szerintem még belefér bőven a barátságba.
2019. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Semennyire. Ez már nem fér bele.

Szerinted ha a lánynak lenne párkapcsolata, a srác ezt tolerálná, hogy ti egymást gyömöszölitek barátilag?

2019. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, már a masszázs is szexnek minősül egyesek szerint?
2019. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is simán belefér, nekem is voltak már hasonló élményeim.
2019. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
#14.49 Hasnál igen. Gondoljunk csak arra, hogy férfi haverunkat is masszírozgatnánk-e hasnál!
2019. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyógymasszőr vagyok és a kérdésben fennakadtam a hasmasszázson :D

(igen, lehet azt is, de csak orvosi javaslatra tehát miért?)

2019. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Yoda m. ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező!


Az mennyire van még a normál kereteken belül, ha egy gyógymasszőr megmasszíroz bárkit, aki azt kifizeti, vagy cserébe ad érte valami mást...?


A kérdésedet tedd fel inkább! Mint például:

- Lehet-e abból intim kapcsolat (nem baráti!), ha egymást masszírozzuk a derekunkig, hasunkig bezárólag?

(Persze attól is függ, h. nálatok meddig tart maga a derék, meg a has...)


Erre tudnánk könnyen válaszolni... de arra, hogy az mennyire baráti ?????????

Háááát, mondjuk addig, ameddig valamelyikőtök a kezével lejjebb nem irányítja azt a másik masszírozó tenyeret. Addig. Mert onnantól át lehet nevezni erotikus... majd szex-masszázsnak is. Mert hogy olyan is létezik. De ez már nem BARÁTI alapon működik, hanem

1.) Pénzért (Itt ugye kielégülésig, aminek ára van. Lásd: bordélyházban)

2.) Kölcsönös kielégülés okozása céljából. (Itt mindkettő fél nyújt valami olyat a másiknak, amivel a Másik nem rendelkezik, mint tudjuk)


Kérdés az, hogy Ti mit szeretnétek...? Még 10 éven keresztül masszírozgatni egymást hasig... avagy mit?

Vagy addig folytatni, amíg az egyikőtök meg nem unja... és keres magának egy párt... és azt nem BARÁTNAK?

Vagy várjátok azt az időt, amikortól már nem szólnak meg a szülők, rokonok, amiért már nem csak hasig masszíroztok, hanem lejjebb is?

Vagy van neki olyan PÁRJA, aki megengedi számára, hogy Te masszírozhatod, mint BARÁT max. hasig... majd onnantól meg Ő folytatja...? Hmmm?

Erre válaszolj, ezekből melyik illik rátok?


Az ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vree ***** válasza:
52%
Nagyon sokat elárul a GYIK jelen szellemi színvonaláról, hogy masszászra is gyünnek az “az nem keresztényi szüzességű dolog!” óvások xD
2019. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elméleti szaktantárgynál ledaráljuk az anyagot. Az óra többi részében masszírozzuk egymást és a tanár által mutatott csont kovács technikákat is alkalmazunk. Amugy más órákon is előfurdul az ilyesmi. Nálunk mindig baráti kereteken belül maradt pedig egy hetero fiú osztályban vagyok.
2019. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!