Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy nem a barátaim?

Lehet, hogy nem a barátaim?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk 3an nagyon jo baratnok. Par honapja rossz idoszakom volt, es most visszatekintve, teljesen lesz**tak. Meg voltak meg erdekes dolgok... Lehet el kene engednem oket, de kozben meg annyi szep emlekem van veluk. Jol erzem magam a tarsasagukban, de rajottem, hogy nem is a barataim.. van akivel volt mar hasonlo? Mit csinalt? 19L

2019. ápr. 4. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kavarták a xart. Akkora balhét csináltak vele. Azóta óvatosan barátkozok.


29N

2019. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ok nem keverik a szart, csak siman nem hinnem hogy ugy igazan fontos lennek nekik

...

2019. ápr. 4. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Idővel rájössz, hogy a barátaid világa nem csak a te életed körül forog. Pláne ennyi idősen, csomó új impulzus.... Örülj, hogy vannak, de ha gondolod, engedd el őket. Nem feltétlenül az a dolguk, hogy a te nyafogásodat hallgassák mert te rossz passzban vagy. Nem hiszem, hogy azért érdemes lenne összejárni. Te tettél valamit, amikor ők voltak rossz passzban? Mind1. Majd megtanulod. Jöhet a 0%.
2019. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudod, pont ez az, hogy en mindig mindent megtettem ertuk...
2019. ápr. 4. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy keverik csak a saját tapasztalatomat osztottam meg veled.
2019. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyet kell ertsek a #3 valasszal. a kerdesre valaszolva valoszinuleg nem a barataid
2019. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!