Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik kimondottan barátkeres...

Létezik kimondottan barátkereső oldal?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol kizárólag barátkozni vágyó emberek vannak.

Szeretnék ismerkedni, barátkozni, de nem tudom hol lenne erre lehetőségem.



2019. ápr. 5. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Kerestem én is, de nem nagyon. Inkább rockot szeretőknek van a málha.hu, de nem óriási közösség, sok az inaktív ember. Vannak kifejezetten barátkereső appok androidra (pl. Patook), de magyar részről elég szegényesek, nincs sok ember fent. Főleg a fővárosból vannak ők is. Kilehet próbálni 1-2 népszerűbb ismerkedős appot, ha a leírásba beleírod, hogy barátkozni vagy itt és random írkálsz annak akik szimpatikusak (és látod hogy nem komoly kapcsolatot keresnek). Egy próbát megér. A Tindert én passzolnám, de olvastam, hogy Amerikában már egyre többen használják barátkozásra (meg nyilván egyéjszakásra).


Amellett meg mászkálgass új helyekre, próbálj ki új dolgokat, új közegekben mozogj, csináld másokkal amit szeretsz, szóval élőben is ismerkedj.

2019. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Interpals


Nemzetközi, és kell hozzá némi angoltudás, de vannak fent magyarok is.

2019. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!