Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet lezárni ezt az...

Hogyan lehet lezárni ezt az értelmetlen háborút?

Figyelt kérdés

2 éve barátkoztam 2 lánnyal meg pár barátjukkal... megfenyegettek, én is megfenyegettem Őket. Egyik feljelentés követte a másikat, hol a rendőrségen, hol a bíróságon. Egyszer össze verekedtünk a bíróságon is, Ők folyamatosan mindenhol lejáratnak, a 2 év alatt több munkahelyen vtam, Ők ezt mind követték és az összes munkahelyemen kívülről lejárattak, miattuk nem tudok beilleszkedni sehova. 2018-ban felgyulladt a tanyám, ezt is rám kenték, hogy bedrogozva felgyújtottam. Ezen az oldalon is írogattak rólam, egymást jelentettük fel. Április végén lesz egy tárgyalás akkor én leszek a sértett, ők a gyanúsítottak, utána rá egy héttel megint lesz egy tárgyalás, akkor fordított lesz a felállás.


Én próbáltam többször ,,békülni", írtam Nekik, hogy hagyjuk végre békén egymást, ezzel is szaladtak a rendőrségre. Olyan is volt, hogy egy régi ,,barátomnak" írtam, hogy beszéljen már velük, hogy ennek az ég világon semmi értelme, ez a ,,régi barát" elküldte az összes erről szóló Facebookos beszélgetést nekik amit egy az egyben bevittek a bíróságra...


A bíróság meg a rendőrség nem tesz semmit, ha tehetik xarnak rá, ha meg nem akkor értelmetlenül indítanak eljárásokat. A magánvádasoknál van ugyan békítés, de semmit se ér, mert a titkárok lexarják, csak nyűgként végig viszik, hogy túl legyenek a napi munkán.


Szellemileg teljesen leépültem, mit lehet tenni?



2019. ápr. 6. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözöl más régióba, lakcímedet, telefonszámodat titkosíttatod.
2019. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó barátaid vannak...

Zárd ki őket az életedből.

Mindenhonnan tiltsd le őket.

Ha tovább csinálják ezt jelentsd fel őket.

De te ne csinálj semmit.

2019. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyen miként tudnak lejáratni és a munkáltató nem lépett valamit zaklatás ügyben? Bárki bármit mondhat, külsős illető odatelefonál(t) a munkahelyedre és mondott rólad ezt-azt? Miként történt ez?
2019. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hivatalos úton semmit, de sok haverjuk van azokon a helyeken ahol dolgoztam és egy egy rossz pletyka elég ahhoz, hogy vkit kiközösítsenek.
2019. ápr. 6. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem akkor nem marad más hátra mint a költözés valahova és telefonszám megváltoztatása, titkosítása, lakcím titkosítása.
2019. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!