Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Külföldre költözött barát...

Külföldre költözött barát megszakította mindenkivel a kapcsolatot, végleg elveszett?

Figyelt kérdés

Egy barátom 1 éve külföldre költözött munka miatt, szinte rögtön megszakította mindenkivel, köztük velem is a kapcsolatot az országból. Eleinte mindig írtam neki üzenetet, de mindig nagyon személytelenül válaszolt, így már nagyon ritkán írok neki. Ő sosem keresett, mindig én lépek vele kapcsolatba. Arra hivatkozik, rengeteg most a dolga a költözés és az új munka miatt, amit meg is tudok érteni, voltam már hasonló szituációban. De mégis bántó, hogy megszakított velem szinte minden kapcsolatot.


Törődjek bele, hogy ennek a barátságnak vége?



2019. ápr. 6. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd jelentkezik, amikor szüksége lesz rád.
2019. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez akkor nem barátság, hanem érdekkapcsolat, ha így van. Sajnálom, hogy erre nem tudtam előbb rájönni, magamra is dühös vagyok.
2019. ápr. 6. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen elfoglalt is valaki, akire akar, arra tud időt szánni.

Még ha nem is válaszol rögtön, ha akarná tartani a kapcsolatot pár napon belül mesélne, válaszolna és persze visszakérdezne, hogy veled mi van.

De ha nem akar, akkor csak valami nesze neked semmi dolgot ír és ennyi, lekoptat.

Szerintem hagyd ezt a dolgot, mert már rég le se sz#r téged. Sajnos el kell fogadnod, hogy már csak ismerős se nagyon vagy neki.

2019. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én is külföldre költöztem, de érdekes módon itt is van internet, meg néha még szabad időm is, rá tudok írni a barátaimra..

gyászold el, és lépj tovább.

2019. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, melyik ember hisz még az igaz barátságban? Nagyon ritka és meg kell becsülni.
2019. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van, meg kell becsülni az igaz barátokat, ez a helyzet arra volt jó, hogy ezt felismertem és még inkább megbecsülöm azokat, akik igaz barátok.
2019. ápr. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!