Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan barátotok,...

Volt már olyan barátotok, akivel teljesen más családi körülmények közül jöttetek, azaz hogy ő sokkal gazdagabb családból való?

Figyelt kérdés
A barátság során miben nyilvánultak meg nálatok ezek a különbségek?
2019. ápr. 6. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem is csak pénzbeli dolgokra gondolok, hanem hogy mondjuk az ő szülei sokkal magasabb végzettségűek, meg minden.
2019. ápr. 6. 18:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva volt.

Nem volt gond, mert az alapelvek, ahogy az életet látjuk, ugyanolyanok.

2019. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De ha lenne,nem nézném se le,se fel.

2019. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kifejezetten olyan esetre gondolok, amikor a másik fél volt a gazdagabb, meg a stb. :-)
2019. ápr. 6. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Van is, legjobb barátnőm, így vele nem kellemetlen. A családja is szeret, gyakran vagyunk egymásnál barátnőmmel. Annyi, hogy kellemetlen, hogy több ajándékot kapok tőlük, esetleg pénzt, vagy gyakrabban meghívnak. Én a legtöbbször ellenkezem, de az rosszul esik nekik, így általában el kell fogadnom. Tudják az én hátteremet is, és bár hiába nem vagyok én se annyira szegény, sosem várják el, hogy visszaadjam, amit tőlük kaptam.
2019. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt.

Ha a faterja vitt minket valahova akkor drágább kocsiban ültünk, igazából másban nem nyilvánult meg ez a különbség:D

Megtehették volna de relatíve nem éltek nagy lábon , az autós példát leszámítva.

2019. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!