Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek, barátkozza...

Hogyan ismerkedjek, barátkozzak buszon, buszmegállóban?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs igazán barátom, de van igényem az emberi kapcsolatokra. Szeretnék ismerkedni, barátkozni, elsősorban személyesen. Milyen "ürüggyel" szólhatnék egy idegen emberhez, pl. aki hasonló korú mint én, és valahogy kedvem lenne barátkozni vele? Hogy szóljak egy idegen emberhez úgy, hogy beszélgetés alakuljon ki és elinduljon egyfajta baráti ismerkedés? Milyen témákat hozhatnék fel ilyen helyzetekben?

2019. ápr. 8. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én alapvetően nem a buszmegállót és a buszt javaslom neked erre. Ott az emberek nem ismerkedési céllal vannak fenn és a legtöbben (nem mindenki, de sose tudod, ki nem) furcsán néznének rád, húzódoznának egy mindenáron beszélgetni akarótól.

Inkább menj sportolni csoportban, vagy csatlakozz valamilyen hobbiddal kapcsolatos csoporthoz, és beszélgess ott. Ott már van egy közös pont, amiről el lehet kezdeni beszélni, nem csak annyi, hogy egy buszon vagyunk, jaj de jó...

2019. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Reggel a buszon: korán van, alig ébredtem fel, haza akarok menni, semmi kedvem semmihez, nem akarok beszélgetni.

Este a buszon: fáradt vagyok, haza akarok menni, izadt vagyok, éhes vagyok, fürdeni akarok, nincs kedvem dumálni.


És sajnos az emberek többsége ilyen nyűgös nyonoronc mint én.


Ha szeretnél probálkozhatsz hátha megtalálod az 1000-ből 1 embert aki szeret dumálni minden körülmények között. :D

2019. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Én a volt páromat buszon ismertem meg. Van ilyen is, de szerintem sem ideális helyszín.

Jársz iskolába vagy dolgozol már? Van valami hobbid, amit csoportosan is tudsz űzni? Ilyen helyeken könnyebb ismerkedni és általában azonos érdeklődésű emberekkel vagy együtt.

2019. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

En is inkabb azt mondom olyan helyre menj ahol kozos az erdeklodes pl sportolas, tanfolyam, a hobbiddal kapcsolatos csoportok stb


Busz megben ha beszelgetsz is, baratsag nem hiszem hogy kialakul max ha minden nap egyutt utazol az adott szemellyel. De amugy nem hiszem :D

2019. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én meg azt mondom, hogy felejtsd el ezeket a gátlásokat, ne akarj rögtön barátkozni, ne nyomulj, szimplán ha adódik valami szituáció ahol tudsz a másiknak valamit mondani őszintén, bárhol, bármikor, akkor mondjad. Úgy is látszik mennyire vevő a másik, pár perc után, ha nem vevő ott hagyod, de nem sértődötten, csak lazán. Ha másban nem is nagyon, de ebben tanulhatsz a cigóktól.
2019. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha buszmegállóban odamész random emberekhez vagy buszon beülsz valaki mellé, hogy "Hello szépség, hol a lékség?", nem lesz vevő rád.


Ha pl nagyon hosszú úton vagy dugó, egyéb várakozás miatt valakihez hozzászólsz és látod, hogy nem csak udvariasságból válaszolgat, nem kíván el a csudába, akkor miért ne.


Én kutyával utazok gyakran és idegesít, amikor beül mellém egy férfi, feltesz egymillió kérdést majd elmeséli, hogy az előző tíz kutyája hogyan halt meg és magányos, mert a barátnője is elhagyta, stb.


Ez kutya nélkül is irritál, múltkor egy hapi konkrétan a munkahelyemig követett, mert rám tapadt és csak beszélt és beszélt és beszélt és azt hitte, élvezem, érdeklődök iránta.


A legjobb, ha egy közösségben ismerkedsz, ott nem egy beszélgetésen áll vagy bukik az egész, ott lassan közeledhetsz a másik felé és szépen kualakulhat valami.


Jelentkezz tanfolyamra, kórusba, stb. Nem csak új ismeretségekre teszel szert, de jó móka is.

2019. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
"Te is ezen a buszon utazol?" :D
2019. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!