Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Valamiért az utóbbi időben az egyik barátnőmet kezdtem el hibáztatni mindenért. Pedig igazából nem csinált semmi olyat amit régebben nem, de mostanában mindenen felkapom a vizet, megsértődöm. Később mindig belátom, hogy tévedtem de aztán máskor megint kezdődik. Nem tudom, hogy a stresszt vetítem ki rá, vagy esetleg az önbizalom hiányom kerül fölénybe.

Van valami tanácsotok, hogy hogyan tudnék a hozzáállásomon változtatni?



2019. ápr. 8. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg magaddal, hogy miért esik jól őt bántani? kisebbségi komplexus? elnyomás önmagaddal szemben? vagy van aki más uralkodott rajtad ideáig és így adod ki rajta? a választ csak te tudhatod.
2019. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő szerintem. Az jó jel hogy felismerted és nagyjából érzed is mi lehet mögötte. Lehet kicsit elkéne vonulnod és rendesen magadba nézni, felismerni hogy mik azok a dolgok amikkel nem vagy elégedett, amin javítani akarsz. Mi miatt idegesít a barátnőd, csak azzal hogy létezik. Nálam egyszer az volt, hogy 1, a magam életével nem haladtam, a másik viszont igen és ez zavart; 2, egyoldalú volt már a barátság, és azért idegesített, mert nem éreztem hogy még érdeklem, viszont "nem engedtem el"


Alapvetően szerintem van benned egy tüske magaddal szemben és a dühöt kivetíted rá. Hogy a kapcsolatotok milyen, azt te tudod.

2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megjelenik ez a gondolat,mielott kimondanad allj meg egy pillanatra es gondolkodj el rajta,hogy van e ertelme,honnan jott ez a gondolat,ha ugy veled fontos,hogy megoszd a baratnoddel ne tamadolag mondd neki,probald komolyan megbeszelni vele,hogy teged ez meg ez zavar,talan egyutt meg megoldast is tudtok ra talalni.
2019. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!