Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki csúnya egy osztályban,...

Aki csúnya egy osztályban, munkahelyen az általában nem számít?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A külső nagyon is számít. Sajnos ez a kegyetlen válóság.
2019. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érti hogy semmibe veszik a csúnyasága miatt. Ez még egy fokkal jobb mintha szivatnák vele, iskolában az szokott lenni.
2019. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az olyanokat általában levegőnek nézik és kibeszélik. Én kifejezetten olyanokkal szoktam beszélgetni.
2019. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért elég szarul tud esni.

Mellettem ült egy kolléga nőm az egyik volt munkahelyen és amikor bejött egy vállalkozó fickó elkezdett neki szabályosan udvarolni. Engem eddig bármikor bejött szó szerint nem vett észre. Mintha bútor lennék, nem is köszönt, legfeljebb bedobott egy helót a közösbe. Neki pedig tette a szépet. Na akkor elég potatonak éreztem magam.

Szóval ja, számomra a munka nem több munkánál. Elvégzem amit kell és jövök haza... észre nem vesznek, nem beszélgetünk senkivel, nem poénkodunk nem kajal velem senki... De bele lehet szokni.

2019. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Szó-szó.


Gyerekként folyamatosan a külsőmmel voltam szívatva és végletekig gátlásos is vagyok ezek miatt. Munkahelyen is megvannak azok, akik beszólnak, de elküldöm őket a k. anyjukba illetve vissza támadok az ő gyengeségeikkel. A normálisabb réteggel meg közöltem, hogy nem kérek a külsőm iránti megjegyzésekből és nem is szoktak szólni semmit.


Illetve a külső hiányosságaim tudom kompenzálni az eszemmel és azzal, hogy jól végzem a munkám. Munkatársam egyszer pont azt mondta, hogy mindegy hogy nézek ki, lényeg, hogy én adjam a jobb ajánlatot és nyerjem meg a munkát.

2019. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya vagyok, havi egymillió felett keresek. Oké, hogy társkeresésben óriási hátrány és full depressziós vagyok az állandó elutasítástól, de a munkában nem ez számít.
2019. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Ettől függetlenül meg tudom érteni 19:11-es gondolatait is.


Most is például volt egy egészen jó csaj a megrendelők között, normálisnak is tűnt. Velem mégis teljesen távolságtartó, bunkó volt, pedig soha rosszat nem mondtam neki. Ezzel szemben munkatársam elhívta randizni és le is varrta első este. Meg alapvetően kellemetlen érzés, mikor azt látom, hogy munkatársaim falják a nőket nekem meg évek óta nincs senkim- Szarul esik.


Annyi a különbség, hogy alapvetően a munkatársaim bírnak és legalább mindig van társaságom és ökörködés meg beszélgetés a nap nagy része a munka mellett. Sőt, a poén az, hogy munkatársaim nagy része az a fajta ember, akik régen a "menő" gyerekek voltak, olyanok akik akkoriban engem néztek ki és engem szívattak. Ehhez képest most gyakorlatilag a "menők" akarnak velem dolgozni, velem tölteni az időt és ez jól esik.

2019. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7


Ez a baj. A csajok azt hiszik, hogy bunkónak kell lenniük ahhoz, hogy meglőzzék az udvarlásunkat. De honnan tudják, hogy egyáltalán szándékunkban lenne az udvarlás. Mi sem vagyunk hülyék, tudjuk hol a helyünk, csak jól esne egy kis kedvesség, emberszámba vétel.

2019. ápr. 8. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen biztos nem foglalkoznak a másik külsejével annyi, amennyit általános iskolában. Akkorra már a nyagyja kinövi, hogy a másik külsejére tegyen megjegyzéseket/sértéseket, kialakul jobb esetben egy egyfajta beleérző képesség, hogy nem teszem meg azt a másikkal, ami nekem is bántó lehet.
2019. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9


Nem az a lényeg, hogy nem foglalkoznak a külsőddel.

Hanem hogy nem számítasz.A véleményed, a személyed semmi. Nyilván a szakterületen jó vagy akkor meghallgatják amit mondasz mert érdekükben áll (olykor saját ötleteikként mondják el másnak de ez ritkább) de amint személyes dolgokról van szó, magánéletről a véleményed a kutyát nem érdekli, vagy, hogy éppen mit csináltál a múlt hétvégén, esetleg Szilveszterkor.


Nem hívnak sehová. Nem nyílnak meg előtted, nem flörtölnek és ilyenek. Talán egy fokkal jobb mint a suliban ahol vérig sértenek, de még így is írtó rossz hiszen messze van ez a teljes értékű élettől. Talána csúnyáknak nem is volt a teljes értékű élet elrendelve...senki nem gondolja, hogy az nekik kijár. Éljenek csak egyedül kit érdekel ugyebár.

2019. ápr. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!