Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetnék tizenéves...

Hol szerezhetnék tizenéves fiú haverokat/barátokat?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és szeretnék fiúkkal barátkozni, csak nem tudom, hogy hol tehetném ezt. Sulin kívül van más ötletetek?

2019. ápr. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mik érdekelnek, mit csinálnál szívesen? Mi az ami lefoglal? Ezekről nézz körbe a városban, vagy hozzájuk kapcsolódó dolgokat keress. Jön a nyár, koncertek, bulik, szabadtéri programok, társasozások akár. Kérdezd meg a barátnőidet, hogy vannak-e fiú ismerőseik, akikkel lehetne együtt "bandázni", lógni, mászkálni.


Kérdezz meg osztálytársakat, hogy összetudtok-e ilyesmit hozni. Biztosan lesznek akik érdeklődnek eziránt, nekik is vannak ismerőseik, lehet görgetni tovább. Járj olyan helyekre ahol tudod hogy a korosztályod van többnyire, ahova kiszoktak ülni, beszélgetni. Minden helyen van ilyen. Próbálj meg odacsapódni azokhoz, akik szimpatikusak.

2019. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Singularity_amusing ***** válasza:
Esetleg, ha a barátnőidnek vannak fiú haverjaik akkor velük is összehaverkodhatsz, vagy szerezz olyan hobbit amit csapatmunkát követel és nem tipikus lányos tevékenység. Illetve biztos vagyok abban is, hogy itt is rengeteg privátot fogsz kapni.:)
2019. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne !

74 / F

2019. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!