Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes folytatni...

Szerintetek érdemes folytatni (vagy újrakezdeni) egy ilyen megszakadt barátságot?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm, akit egyetemen ismertem meg. Csoporttársak voltunk, első naptól kezdve már együtt keresgéltük az előadókat, aztán barátnők lettünk. Volt sok közös program, jártunk át egymáshoz, mindent egymással osztottunk meg. Úgy alakult, hogy az első év után ő átment másik egyetemre, ami másik városban volt, én meg itt maradtam. Egy ideig találkoztunk még, aztán mindkettőnknek volt sok dolog és megszakadt a kapcsolat szinte egyik napról a másikra. Nem vesztünk össze. Több mint 2 éve nem beszéltünk. Ma viszont összefutottunk a városban. Beszélgettünk kicsit, kivel mi van. Gondoltam rá, írok neki, hogy örülök, hogy találkoztunk, meg jó lenne beszélni még. De nem tudom érdemes-e. Bepótolni nem lehet ezt a két kimaradt évet, amit nagyon bánok. :( Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2019. ápr. 8. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki szerintem, nem veszthetsz semmit. Lehet, hogy azt mondja: "az élet másfelé vitte" de lehet ugyanott tudjátok folytatni ahol abbahagytátok...
2019. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az #1-es válaszolónak. Nyugodtan írd meg neki, hogy örülsz a találkozásnak. Ha szívesen találkoznál még vele, akkor javasolj egy közös kávézást. Meglátjátok, hogy továbbra is érdemes-e barátkozni.

Nekem vegyesek a régi baráti kapcsolataim. Van olyan egyetemi barátom, akivel egyszer hosszú idő után összefutottam és döbbenten vettem tudomásul, hogy már szinte semmi közös nincs bennünk. Pedig a legjobb barátok voltunk 5 évig. Mindketten sokat változtunk. És volt olyan csporttársam, akivel valahogy elmentünk egymás mellett azalatt az 5 év alatt, most meg pár éve az egyik legközelibb barátom. Az emberek változnak. Egy próbát megér. Nem veszíthetsz semmit.

2019. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát,rá írhatsz.

Biztos örülni fog Neked.

2019. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!