Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek beszélgetőpar...

Hogyan szerezzek beszélgetőpartnert, barátnőt?

Figyelt kérdés

Hát sose gondoltam, hogy erről kérdést kell kiírnom :D


Mióta befejeztem a sulit, azóta baráti társaságom sincs és nagyon hiányzik valaki, akinek kb bármit elmondhatok, számíthatok rá és ez kölcsönös. Van egy vőlegényem, neki is bármit elmondhatok de az más. Nem igazan van lehetőségem szórakozóhelyekre menni és nem is szeretnék. Semmi olyan hobbim nincs amin keresztül tudnék ismerkedni, de azért jó lenne valami barátnőféle.


Hol lehet rá szert tenni szerintetek? 😀


2019. ápr. 9. 16:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 22 éves lány vagyok.
2019. ápr. 9. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet, de ha hosszútávú barátságot szeretnél, nem árt ha olyanokkal ismerkedsz, akik szintén hosszútávon gondolkodnak. Ha nem zavar némi korkülönbség (5-8 év), hosszútávú barátságot szeretnél és nem baj, hogy házas vagyok és hosszútávon a párom is megismernéd, vele is mennénk programokra együtt, írj nyugodtan. :) Távolság nem számít, rendszeresen járjuk az országot.
2019. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltál letölteni egyet?
2019. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jézusom mintha szó szerint én írtam volna ezt...
2019. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járj el csoportos csajos edzésekre. Zumba, spinning, kangoo...
2019. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen hobbin keresztül lehet barátkozni hasonló érdeklődésű emberekkel. Valami csak van, amit szeretsz csinálni. Keress olyan témában valami online csoportot.
2019. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írhatsz! :)

21/L

2019. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is itt. Vagyok ha gondolod 21/L
2019. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!