Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ne létezhetne fiú-lány...

Miért ne létezhetne fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Arra fogják, hogy előbb-utóbb az egyik többet fog érezni, még akkor is, ha külsőre be se jönnek egymásnak. MIÉRT?

Ennyi erővel a homoszexuálisak sosem barátkozhatnának az azonos nemmel, mert úgyis beléjük szeretnek egyszer. Csak szerintem normális az a felfogás, hogy ha már fiú és lány ismerkedik, mindenképpen van hátsó szándék? Mi van, ha tényleg nem jönnek be egymásnak külsőre? Sőt, nekem hiába van barátom az ellenkező nemből, hiába kedvelem, a személyiségét nem tudnám elviselni egy kapcsolatban. Nem csak a külső tarthat vissza.


2019. ápr. 10. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem létezik. Számos lánybarátom volt akikre sosem gondoltam úgy.
2019. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Pont azért nem létezik szerintem, mert biológiailag fiúk és lányok vagyunk, és ösztönösen jönnek ezek a dolgok... mindig lesz benne valami pici plusz, ami haveri szinten nem gáz, de ha van párod akkor bántó lehet számára ha van egy ellenkező nemű nagyon közeli barátod, még ha meg is érti hogy nincs köztetek semmi...
2019. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha mondjuk 10-20 évig jóban voltam 5-6 lánnyal és soha nem volt semmi, ha lesz párkapcsolat, nem értem miért kellene "azonnal megszakítani" minden kapcsolatot a lány barátokkal csak azért, mert barátságban vagyunk és ők nem fiúk...
2019. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Én nem is haverkodom melegekkel.

Nekem is vannak lány ismerőseim, meg barátaim asszonyai akikkel jóban vagyok, de nem tekintek rájuk barátként.

2019. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha az illető valóban közeli barátod, tehát megvan a lelki vonzódás, és ellenkező nemű, akkor mindenképpen beindul a testi vonzódás is. Inkább csak a haverság, az ami belefér. Kevesebb kontakt, nincsenek nagy lelkizések, nem őt hívod hajnali 3-kor hogy letört a körmöd.

Nyilván nem kell egy kapcsolat kezdetén leépíteni az összes ellenkező nemű havert. De a túl mély kapcsolat egy ellenkező neművel mindig gyanús.

2019. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ellenkező neműekkel barátkoztam, mert velük jobban kijövök. Sose volt gond. Mindig úgy kezdem, hogy van párom, aki értelmes megérti, aki nem azzal úgyse működne hosszútávon a barátság.
2019. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tapasztalatból szokták mondani. Én is beleszerettem még 1000 éve a legjobb fiú barátomba, pedig előtte évekig nem gondoltam rá úgy.

De ettől függetlenül simán lehet, hogy másnál működik, minden kapcsolat és ember más.

2019. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy létezik. Vagy aki szerint nem, akkor egy biszexuális embernek egész életében egy barátja sem lehet?
2019. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor nincs rá igény, pláne férfi részről.

Még mindig él az a szemlélet, hogy minden, ami lányos az béna, minden ami a lányokat érdekli az béna, a lányok csak pasiügyekről és sminkelésről tudnak beszélni, stb stb, ezért annak ellenére, hogy ez full hülyeség, a férfiak egy része úgy tekint a nőkre, mintha egy másik bolygóról jöttek volna, és akikkel nem tanácsos különösebben vegyülni - kivéve persze ha párkapcsolatról van szó.

Szóval ha egy lány társasága csak akkor kívánatos, ha romantikus kapcsolat esélye is fennáll vele, akkor tényleg értelmetlen koncepció a fiú-lány barátság.


Persze nem minden fiú ilyen, sőt, vannak lányok is, akik nem kérnek az ilyen barátságokból, de eddig kb ezt láttam; úgy tapasztaltam, hogy a leghangosabb fiú-lány barátság tagadók között ez a legáltalánosabb embertípus.

2019. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Még ha mondjuk a fiú vonzódik is a lányhoz szexuálisan, de tudja, hogy ez nem kölcsönös, szerintem akkor is simán működhet. Nem a Gyakori kérdések Szexualitás kategóriájából kell kiindulni, ahol minden agyatlan kannak csak a dugás és a perverziók körül forognak a gondolataik, és minden nőben csak egy darab farkalnivaló húst látnak.

Ha valakinek van kellő mértékű intelligenciája és nem egy félállatias ösztönlény, akkor szerintem nincs akadálya egy fiú-lány barátságnak.

2019. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!