Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bocsánatot kérjek a lánytól?

Bocsánatot kérjek a lánytól?

Figyelt kérdés
Több mint féléve osszevesztem egy lánnyal, én hibám miatt amit most látok be, szerintetek hogy fogadná azt ha felvenném vele a kapcsolatot? Nagyon gáz lenne?

2019. ápr. 10. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gáz beismerni, hogy ha hibáztunk.
2019. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
...Illetve az sem, hogy hosszú idő után jöttél rá. Mert még mindig előrébb vagy, mint az, aki soha nem ismerné be.
2019. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kérj tőle bocsánatot!:) Én biztosan értékelném
2019. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Eddig eljutottam, viszont túl makacs vagyok hozzá. Amiről nem tehetek.
2019. ápr. 10. 21:53
 5/15 A kérdező kommentje:
Van bennem egy olyan rész, ami nem szeretné, hogy megtegyem, azaz azon kattogok, hogy mivan ha tovabb lepett es mar nem nagyon erdekli a dolog majd ignoralna.
2019. ápr. 10. 21:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Csináld már, b..szdmeg!


Ha nem próbálod meg, akkor soha sem fogod megtudni...

2019. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ettől jobban éreznéd magad, és valami jót remélsz tőle, és egyértelműen bizakodó vagy; akkor tök nyugodtan szerintem keressed. Jobb lesz, legalább megnyugszik tőle a lelkiismereted,hogy minimum legalább megpróbáltad.
2019. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha beismered a hibádat, azzal jobban fogod érezni magad. De legalábbis nem fogsz folyton arra gondolni, hogy mi lett volna, ha elmondod neki, amit gondolsz.

Ess túl rajta! Keresd meg és beszélj vele.

2019. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg akkor is ha megmondta full oszinten, hogy nagyivben szarik az egeszbe?:D
2019. ápr. 10. 22:31
 10/15 anonim válasza:

Igen, akkor is írj neki! Egy próbát megér. Összevesztetek. Előfordul az ilyen, de sosem késő kibékülni.

Nálam olyan volt akivel összevesztem, és csak évek múlva beszéltünk újra, és helyre jött a kapcsolatunk, pedig elég csúnyán ért véget akkor a barátságunk.

2019. ápr. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!