Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm 16 éves lesz. Fogalmam sincs mit tudnék neki adni. Nem szeretnék elcsépelt ajándékot, valami olyat keresek ami nem is túl olcsó, de nem is egy fél vagyon. Lehet ez tárgy vagy hogy valahova elmegyünk ketten. Mindenképp olyat szeretnék amire évek múlva is emlékezni fog. Rengeteg közös emlékünk van. Osztálytarsak vagyunk és nehezen tudok titkolni előle dolgokat.
2019. ápr. 11. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Ceruza elemet. Ha lemerülne a ... ;)
2019. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered annyira, hogy idegenektől kell megkérdezned, valószínűleg nem is a legjobb barátnőd.
2019. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem simán lehet hogy valaki nagyon közel áll valakihez viszont nem jön neki olyan természetesen az ajándékozás, ilyen helyzetekben meg sajnos kötelező.
2019. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vidd el egy koncertre.

(beszéld meg a szüleivel előtte)


Vagy csinálj neki meglepetés bulit.

2019. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináltass neki egy könyvet a közös élményeitekről ezen az oldalon :


[link]


Szerintem szuper ajándék én nagyon örülnék neki

2019. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!