Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akarhattak?

Mit akarhattak?

Figyelt kérdés
Van a közelünkben egy játszótér ahova néha kimegyek hintazni/17 vagyok lany ,nem vagyok dilis csak néha jól esik és közbe zenet hallgatok/ és ma is kimentem kicsit besotedett de kimentem,és a játszon ott volt 5-6 gyerek kb 13-14 evesek meg 1-2 aki kisebb. Na mindegy,mikor már oda mentem ok indultak el vmerre de bámultak aztán elkezdtem hintazni és nem mentek el csak ott köröz héttel meg ide oda bujkáltak aztán rájuk neztem és rohangaltak/hangokat nem hallottam mert a füles a fejemen volt és zenet hallgattam/ és mikor eljöttem vmi olyat ordított az egyik h “eljottem” ilyen szörny hangon. És olyan volt mintha bujocskaztak volna,majd eljottem és jöttek felutig utánam vmelyik biciklivel vmelyik gyalog,aztán neztek utánam de meg mindig nem hallottam semmit vagy nemtusom mi volt mert a fejemen volt a füles. Mit akarhattak?
2019. ápr. 11. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos tetszettel nekik...oszt jatszottak a fejuket elotted...De 17evesen ennyi nem esik le..nyugodtan bujocskazhattal volna veluk.
2019. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha csufolni akartak volna vagy ilyesmi akkor nem lettem volna ott 30 25 percig nem? Vagy nemtudom tényleg tetszés kinyilvánítás ez?😂
2019. ápr. 11. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint a majmok. Banán volt náluk?
2019. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
H erted?😂
2019. ápr. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!