Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is gyerekes ez a...

Szerintetek is gyerekes ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó ötlet hogy év végére bucsu ajándéknak vettem neki karkötöt?

4 évvel ezelőtt sikerült egy lánnyal sajnos nagyon összevesszek mert nagyon megtetszett és nagyon beleszerettem akkoriban.



Aztán sokáig nem beszélgettünk én elfogadtam a döntését nagy nehezen hogy nem akar engem látni.



Most így évek után sokszor úgy alakul hogy eltudunk egymással beszélgetni.

Vettem neki év végére egy karkötőt mivel örültem hogy tudtam rendezni a múltat meg hát utolsó évre azt gondoltam miért ne vegyek.

Aztán kitudódott az osztályban mert a lánynak elmondtam azt most azzal vádolnak hogy szerelmes vagyok belé pedig nem.

Nem tudnám elviselni azt az érzést ami régen volt.

De szerintem nevetséges mert oké nőnapra is felkoszontottem adtam neki egy csokit ez is probléma.

Most tényleg ekkora probléma hogy figyelmes vagyok?

És a lány miért nem nekem mondja el ha van valami problémája velem?

Azt hittem így évek után tudunk normálisan beszélgetni.


2019. ápr. 11. 20:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Aztán a lány is rájött hogy nem kellett volna nekik elmondania mert gondolom szégyenli magát a gunyolodás miatt
2019. ápr. 11. 20:49
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy 20/f
2019. ápr. 11. 20:50
 3/10 lászló 815 válasza:
100%
Nem gyerekes viselkedés hanem te még legbelül szereted .
2019. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért mert végzősök vagyunk és egy búcsú ajándékot adok?

Én ha az lennék megmondanám neki megint

2019. ápr. 11. 20:57
 5/10 lászló 815 válasza:
Hidd el legbelül szereted csak nem mered be vallani magadnak sem.
2019. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érdekes amikor általánosban vettem másnak ugyanígy karkötőt akkor azzal nem volt baj megköszönte azt ennyi volt nem volt az jaj szerelmes vagyok
2019. ápr. 11. 21:01
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor miért van az hogy mostmár leszarom a fejét mert kibeszélt a hátam mögött?

Ahelyett hogy nekem mondaná el mi a gond

2019. ápr. 11. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal foglalkozni hogy "mások miről pletykálnak", szomorú hogy unalmukban ezzel foglalkoznak. Nem értem azt sem, miért mondta el, senkinek semmi köze ehhez.
2019. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát látod én se.

Engem szabályosan felidegesít ha a múltat hozzák fel mert akkoriban tényleg hülye voltam de most olyan vagyok hogyha nem akar velem beszélni akkor hagyom régen ennek az ellentéte voltam

2019. ápr. 11. 21:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak legyen vége ennek az évnek mert nem kell végre ezeken gondolkozzam és sokkal nyugodtabb lennék már
2019. ápr. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!