Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy szoktatok ismerkedni?

Ti hogy szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig elég kevés barátom volt.Most van egy lány akibe beleszerettem.Nem beszéltem még vele soha.Nagyon sokszor ugyanazzal a busszal megyünk haza.Egyszerűen nem merem megszólítani félek....Ha odamennék hozzá simán az elég fura lenne.Ha az egyik haveromnak elmondanám biztos azt mondaná mint mindig,"engedd el".Nem tudom kitől kérjek tanácsot.Remélem ti tudtok segíteni.Nem tudom miről beszélgessek vele.Mit írjak neki stb.Nagyon béna vagyok ebben

2019. ápr. 12. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Én már feladtam :)
2019. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Először is hány éves vagy?

Másodszor pedig menj oda hozzá!

2019. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, ha nem mész oda, pár év múlva nagyon bánni fogod. Nincs veszteni valód. Max azt mondja, huzz a pic$%@. Azt meg vedd poénnak.


Amugy random csaj leült mellém a buszon. Direkt meglöktem a könyökömmel és elkezdtünk beszélgetni. Olyan jol elvoltunk, h elfelejtett leszálni, sőt puszit is adott.

Azóta sem láttam :( mert csak akkor kellett buszoznom.

2019. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 nagyon bénának fogsz tartani de ezaz,hogy nem tudok beszélgetni.Hogy találják közös témát.Odáig eljutottam,hogy oda kéne mennem hozzá de nem tudnék vele semmiről beszélgetni és a barátnője is folyton ott van vele.
2019. ápr. 12. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Mivel egyetem után/alatt a baráti köröm nagy része vagy külföldre vagy tőlem jó távolra került az álláskeresés miatt, ezért kevés van/voltlehetőségem közösségbe járni és lányokat felszedni. Néha elmegyek bulizni szórakozóhelyre akár egyedül is, a legutóbb pl. felszedtem egy csajt egy éjszakára, de ha tartósabb barátnőt keresek, akkor társkereső...


A trükk egyszerű, felregisztrálsz vagy 3 oldalra, felteszel magadról pár előnyös fotót és vársz! Általában 2-3 héten belül már szokott lenni 5-7 üzenet lányoktól, hogy érdeklem őket és akkor kiválasztod aki neked tetszik és visszaírsz neki! Nekem ez a módszerem és be szokott válni, mert célzottan olyan csajok írnak rád, akinek valszeg bejössz és társat keres, szóval nem vetődsz árnyékra, hogy már van pasija vagy nem jössz be neki vagy ilyenek!


A másik dolog amire ráálltam az a közösségbe járás. Újra járok kondi terembe, beiratkoztam tánciskolába és mivel phd-s vagyok, kapom a leveleket a HÖOK túranapoktól kezdve minden eseményről, ezekre regizek és megyek... Aztán ott mindig összeverődik valami társaság és csak be kell vágódni... E mellett járok konferenciákra is, 1-2 külföldi és kb. ugyanennyi belföldi konferenciára, bár ott főleg más phd-sokkal tudok haverkodni...


Persze rossz, hogy olyan igazi barátom kevés van a közelben, de muszáj volt valamilyen stratégiát kidolgozni, mert különben ülhetnék otthon állandóan szabad időmben 26 évesen az meg gáz lenne...

2019. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha pedig célzottan egy bizonyos csaj tetszik, akkor azt javaslom bátorság! Menj oda hozzá és vagy vallj neki színt, hogy tetszik és szeretnéd megismerni vagy próbálj meg vele összebarátkozni és hátha úgy közelebb kerültök egymáshoz. Sajnos az a baj, hogy ha bátortalan az ember és csak nézi a csajt meg vágyakozik utána, de nem lép, akkor előbb-utóbb más fogja leütni a kezedről, ez nekem tapasztalatom, mert buktam olyan lányt is, aki nekem tetszett és utólag tudtam meg, hogy én is nagyon neki, csak nem volt merszem kezdeményezni, ő pedig szintén nem kezdeményezett, aztán talált mást... Ezt a lányt egyébként már feleségül vették... Talán ha nem vagyok bátortalan, most az én párom lenne és én lennék a jegyese/férje... Na ezt bánom nagyon, hogy akkor nem léptem, szóval légy bátor, max. annyit bukhatsz, hogy azt mondja, nem jössz be neki és akkor szépen kihevered és találsz másik lányt...
2019. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!