Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy megbízzon bennem a lány akit szeretek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal.Kedves,normális semmi baj nincs vele.Viszont ha valami bizalmasabbat kérdezek tőle,nem akar rá válaszolni.Hogyan értethetném meg vele,hogy nekem bármit elmondhat?Hogy megbízhat bennem?
2019. ápr. 13. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, ennek jönnie kell, ha te győzködöd, hogy márpedig benned meg lehet bízni, akkor az ellenkezőjét éred el.
2019. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul esik hogy titkolózik előttem.Nekem mindent elmondhatna,nem adnám tovább senkinek.
2019. ápr. 13. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ennyire teper a bizalomért az vissza fog élni vele. Én se bíznék benned, mert amint elmúlik a nagy románc, vissza fogsz élni a bizalommal - hány és hány ember tette már meg ezt velem és mindegyikük így kezdte, ahogy te. A csaj okosan viselkedik.
2019. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!