Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik egy intelligens lány...

Hiányzik egy intelligens lány barát, akivel érdekes témákat lehet megvitatni, van erre barátkereső?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ritka az ilyen lány. Az most egy külön dolog, hogy lány barátot szeretnék (csak barátság érdekelne), de nagyon hiányzik az intelligens, érdekes és jó vitapartner társasága. Létezik olyan, hogy "tematikus barátkereső", ahol a hasonló érdeklődésű barátokat lehet megtalálni?

2019. ápr. 13. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igenis vannak intelligens lányok, csak egyrészt rendesen meg kell ismerni őket, másrészt ők sem tudhatnak hozzászolni minden témához, csak esetleg sokmindemben jártasak, amiben még nem, affelé is nyitottak.

Amúgy téged kicsit konkrétabban milyen témák érdekelnek és mennyi idős vagy?

2019. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Akár ezen az oldalon is találhatsz, hogyha sokat olvasol és keresgélsz olyan témákban ami érdekel. Többnyire én is ez okból járok erre az oldalra. Több emberrel is szorosabb barátság alakult ki közöttünk ennek az oldalnak köszönhetően.

Egyébként egy ilyen barát kereső oldal engem is érdekelne.

L

2019. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz ha szeretnèl
2019. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Mensa.hu - én itt tettem szert intelligens férfi és női barátokra.
2019. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Írj kérlek, nekem se ártana egy mentális mentor-barat, akivel megoszthatnank álláspontunkat.
2019. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom tényleg sok a magányos ember. Én is annak érzem magam, ma nagyon rossz napom volt. Elméletileg nem kellene így éreznem, mert az ember végülis mindig egyedül van. Csak felszines haveri kapcsolataim vannak sajnos.


24/F

2019. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem írj!!!:)
2019. ápr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Fish1 ***** válasza:
30%
Érdekes témák engem is érdekelnek. :-)
2019. ápr. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

A baromi nagy intelligenciáddal csak fel tudod ismerni a környezetedbōl, hogy kivel érdemes barátkozni.


A kérdésedben az a hülyeség, hogy te “hasonló érdeklōdésūeket” tartasz intelligensnek, mintha bárki is kevésbé intelligensnek számítana, akinek nem az az érdeklōdési köre, mint neked-,- Kicsit nagy az ego.

2019. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom :D
2019. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!