Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan ismerősötök...

Volt már olyan ismerősötök akivel úgy éreztétek, hogy vigyáznotok kell bármennyire kedves, normális veletek?

Figyelt kérdés

Van egy ember a társaságban akivel az elejétől kezdve úgy érzem hogy (nem tudom másképp megfogalmazni) de hogy vigyáznom kell vele..nem bízok meg benne, nem bízom az őszinteségében, egyszerűen kétszínűnek érzem.

Próbáltam vele összebarátkozni, de akkor is csúnyán kibeszélte egy barátnőmet és akkor eldöntöttem , hogy ez nem megy nekem. Azóta ugye ha egy társaságban vagyunk, beszélgetek vele, meghallgatom de istenigazából mindig van egy rossz érzésem vele kapcsolatban, pedig tulajdonképpen normális velem de mégis voltak olyan dolgai ami miatt egyszerűen úgy érzem, hogy nem tisztességes ember.

Miért van az , hogy ezt érzem?

Lehetséges, hogy teljesen alaptalanok az érzéseim vele kapcsolatban?

Azért olyan furcsa ez nekem, mert alapból én szinte mindenkivel jóban tudok lenni és nagyon kevés olyan ember van aki ilyen érzéseket vált ki belőlem.

Szerintetek létezik, hogy ennyire félrevezéreljenek a megérzéseim?



2019. ápr. 14. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad hogy kibeszélte egy barátnődet és ezzel tulajdonképpen meg is van válasz.
2019. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbb mikor figyelmen kívül hagytam ezt a figyelmeztető érzést, és hagytam hogy a srác telehazudja a fejem a gyönyörű szavaival, kaptam egy kést a hátamba és az egészhez nem kellett fél év se. Jó, nem mondom, elfér a többi közt, de tényleg haragszom magamra, amiért nem hallgattam a megérzésemre. Megint.
2019. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alain Delon ***** válasza:
88%
Nekem munkahelyen volt olyan, hogy az első perctől kezdve nem tetszett valaki, és később ki is bukott egy komoly gazembersége.
2019. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én első beszélgetéskor kiszűröm (de már ugye nem vagyok mai csirke.)
2019. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt. Igazam is volt.
2019. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a megérzésedre.
2019. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami biztosan nem stimmel az illetővel,ha ilyen érzések vannak benned az irányába.Ne vedd semmibe a megérzéseidet.Nekem is van egy olyan havernőm,akivel úgy érzem nem kellene találkoznom.Múltkor engedtem a hívásának és nem jól tettem.Finoman csomagolva más ember történetén keresztül éreztem,amit róla mond azt rólam is mondja, tehát nekem szól és elég jó betalált olyan dologba amit nem jól lát,fogalma sincs min megyek keresztül,mennyi mindent teszek,hogy változzon a helyzetem..Eleve ítélettel áll hozzá.Ő is szeret kibeszélni másokat.Amikor beteg voltam egyszer se jelentkezett,mikor találkoztunk se kérdezte meg hogy vagyok.Nem beszélve arról,hogy jeles napokon sose emlékezik meg rólam.Illetve megemlékezett amikor volt munkám.Külsőségek alapján ítél,anyagi dolgok, teljesítmény alapján mér másokat.
2019. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez kellemetlen lesz. Nos egy nő attól félt, hogy megőli a férje, ez annyira a rögeszméjévé vált, hogy orvoshoz fordult. A pszichoanalízis során kiderült, hogy (amit a pszichológia projekciónak hív) ő akarja megőlni a férjét.
2019. ápr. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez a sztori tök más, mint egy egészséges megérzés. Mellesleg legközelebb kérlek használj helyesírás ellenőrzőt küldés előtt. Az a két hosszú ő csúnyán bántotta így hirtelen a lelki világom.
2019. ápr. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!