Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha egy barátnőd...

Mit tennél ha egy barátnőd szándékosan egyre jobban rád akarna hasonlítani és ezt nem is szégyelné?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki látszólag teljesen meg van békélve önmagával, mindenki felé ezt mutatja hogy ő milyen jól néz ki tele van önbizalommal, viszont vannak olyan kitörések is mikor azt ecseteli hogy mennyire utálja az életét nekem mennyivel jobb, milyen szép vagyok, mennyire jó ruháim vannak, stb.

Elég unalmas mert én két helyen dolgozok, és tény és való hogy jobban adok magamra, de ő nem képes elmenni dolgozni, viszont mikor veszek magamnak valamit mindent kikérdez róla (hol vettem, mennyiért, stb) majd elmegy és ő is vesz magának egy ugyan olyat.

Csináltattam egy tetoválást ami számomra nagy jelentőséggel bír, egy hónap nem telt el ő is csináltatok egy teljesen hasonlót.

Alapból nem bírom már ezt a lányt de elég bosszúálló és kb minden héten kell vele találkoznom, szóval most nem szeretném ezt így nyíltan kimondani neki, hogy mennyire elegem van már belőle hogy majmol engem össze vissza.


Igen, tudom gyerekes gond ez. Viszont engem nagyon idegesít. Ez már a második ilyen barátnőm. Az előző szerencsére magától eltávolodott tőlem, ez a mostani viszont csak azért is tartja velem a kapcsolatot hogy utánozni tudjon valakit 😓

Mit tennél a helyemben?



2019. ápr. 14. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon fura. Nem is tudnám barátságnak nevezni.
2019. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, fogd fel úgy, hogy teljesen behódol neked, és felnéz rád.

Ha valaki valamit, valakit nagyon elfogad, öntudatlanul is elkezdi utánozni.

2019. ápr. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!