Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit tennél ha egy barátnőd szándékosan egyre jobban rád akarna hasonlítani és ezt nem is szégyelné?

Van egy barátnőm aki látszólag teljesen meg van békélve önmagával, mindenki felé ezt mutatja hogy ő milyen jól néz ki tele van önbizalommal, viszont vannak olyan kitörések is mikor azt ecseteli hogy mennyire utálja az életét nekem mennyivel jobb, milyen szép vagyok, mennyire jó ruháim vannak, stb.

Elég unalmas mert én két helyen dolgozok, és tény és való hogy jobban adok magamra, de ő nem képes elmenni dolgozni, viszont mikor veszek magamnak valamit mindent kikérdez róla (hol vettem, mennyiért, stb) majd elmegy és ő is vesz magának egy ugyan olyat.

Csináltattam egy tetoválást ami számomra nagy jelentőséggel bír, egy hónap nem telt el ő is csináltatok egy teljesen hasonlót.

Alapból nem bírom már ezt a lányt de elég bosszúálló és kb minden héten kell vele találkoznom, szóval most nem szeretném ezt így nyíltan kimondani neki, hogy mennyire elegem van már belőle hogy majmol engem össze vissza.

Igen, tudom gyerekes gond ez. Viszont engem nagyon idegesít. Ez már a második ilyen barátnőm. Az előző szerencsére magától eltávolodott tőlem, ez a mostani viszont csak azért is tartja velem a kapcsolatot hogy utánozni tudjon valakit 😓

Mit tennél a helyemben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátnő, irigység, barátság, utánzás, majmolás, öltözködés

ápr. 14. 21:30  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem ez nagyon fura. Nem is tudnám barátságnak nevezni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 14. 21:49 Privát üzenet

Hát, fogd fel úgy, hogy teljesen behódol neked, és felnéz rád.

Ha valaki valamit, valakit nagyon elfogad, öntudatlanul is elkezdi utánozni.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 15. 03:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mire utal az, ha egy nő a találkozó során 4x is belémrúg, természetes nem szándékosan?
A legjobb barátnőm elhanyagol egy új, közös barátunk miatt. Mit tehetek, hogy ne váljak harmadik kerékké? Hogy lépjek fel azellen, hogy az új tag szándékosan fúr?
Jogosan tiltottam le Skype-on az egyik legjobb barátom, mert a webkamera előtt szándékosan szándékosan gyerekesen viselkedett?
Szerintetek van olyan embertípus akivel szándékosan rosszul bánnak, csak azért mert jó és kedves?
Mit csináljak most? Elkövettem, igaz nem szándékosan egy nagy marhaságot, és most szenvedek mint egy kutya. Mit tegyek?
Az egyik közeli ismerősöm (lehet nem szándékosan) állandóan megbánt. Normális ez? Ti mit tennétek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!