Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nem akar...

A legjobb barátom nem akar velem találkozni a szülinapom, inkább a barátjával lesz. Normális ha ez rosszul esik vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A szülinapom a tavaszi szünetben lesz. 4 éve legjobb barátom. 2 hónapja barátja van. Szeretnék vele lógni a szülinapom délutánján (akár egy-két órát is, ha csak annyi ideje lenne), de azt mondta, hogy nem tudja, lehet nem ér rá, mert nem biztos hogy lesz kedve és valószínűleg a barátjával lesz. (Az 1 hetes szünetből ezen kívül 3 napot töltenek együtt.) Ez nekem baromira rosszul esik. Jogosan bánt ez a dolog vagy én reagálom túl?

2019. ápr. 14. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez sajnos főleg fiatalon megbolondítja az embert a szerelem majd ha szét mennek akkor meg neked fog sírni.
2019. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogosan vagy szomorú miatta. Két órát igazán rád szánhatna a szünetéből, pláne, ha még szülinapod is van. Én biztos elmondanám neki, hogy mennyire rosszul esik a viselkedése.

Vaaaaaagy. Nem gondoltál rá, hogy esetleg meglepetést szervez neked, és ezért kell az alibi?

2019. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat ❤️


Kettes.. Ahh, ő egyáltalán nem ilyen.. A partykat is utálja, ahhoz meg túl önző, hogy a kedvemért megtegye. Akár mennyire lenne egy ilyen vágyam.. (Plusz neki nem is említettem soha, hogy mennyire klassz lenne egy party. Mindig csak annyit mondtam, hogy annyit kérek tőle, hogy jöjjön el velem mekizni egyet.)

2019. ápr. 14. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy meki aztán igazán beleférhetne a napjába. Sajnálom ha így van, de azért én drukkolok, hogy mégis legyen valami meglepetés a dologban. Egyébként boldog szülinapot előre is!
2019. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2019. ápr. 14. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok az önző ember aki csak a saját boldogságával fogalkozik.Egyes emberek amikor párkapcsolatuk lesz nem jobbá válnak hanem bezárkóznak a saját kis önző világukba és mindenkit kilöknek onnan.Tisztelet a kivételeknek.
2019. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Végűl mitörtént? :)
2020. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már el is felejtettem ezt a kérdést, wow :,DD


Semmi különös, anyukámmal mentünk el Cirkuszba a szülinapomon, április végén.

A sráccal meg május közepén szakítottak. :'D

Viszont o is elutazott a családjával Ausztriába egy napra (pont a szülinapomon), úgyhogy utólag teljesen fölösleges ez az egész kérdés..😂


De azóta is legjobb barátok vagyunk, szóval konfliktus nem lett belole, plusz éjfélkor o köszöntött fel eloször :D

2020. jan. 5. 00:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolag is boldog szuletesnapot kivanok!
2020. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!