Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak barátaim, de mégsem...

Vannak barátaim, de mégsem tudok elmenni senkivel sehová?

Figyelt kérdés
Szeptember óta tanulunk egy városban, amit még mindig nem ismerünk igazán, mert konkrétan sehová nem szeretnének eljönni. Pedig csomó érdekes program van és tök szép helyek, amiket szerintem érdemes lenne meglátogatni, de nem tudok rávenni senkit sem. Én szívesen mennék el csak sétálni vagy kirándulni a környéken, ami még csak pénzbe sem kerül, de nem. Vagy ugyanígy elmennék állatkertbe, kiállításra, egy érdekes előadásra, kvízestre, szabadulószobába vagy kincskeresésre, moziba, beülni valami kis hangulatos helyre és enni-inni vagy bármi hasonló, de nem. Ők max. az egyetemi bulikba mennek el, amikhez nekem nem igazán van kedvem (csomó embert beterelnek egy kis lyukba, tömeg van és szerintem semmi extra, ugyanolyan az összes). Általában csak egymásnál találkozunk vagy az egyetemen leülünk valahol és beszélgetünk, de nekem jól esne egy kicsit kimozdulni. Viszont nincsen kivel és egyedül nem az igazi.
2019. ápr. 15. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez melyik város?
2019. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szöul
2019. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj egyedül. Én is azt teszem.
2019. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!