Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te is ki lennél akadva, hogy...

Te is ki lennél akadva, hogy elmesélted egy barátnődnek, hogy ismerkedsz egy sráccal, de megkérted ne mondja senkinek, ő meg kipletykálja?

Figyelt kérdés

Tudom milyenek az emberek itt az egyetemen.

Meg most megkaptam, hogy a pénze miatt, meg ez így kellemetlen, főleg az elején...


Meg én nem szeretem ezeket mindneki orrára kötni, főleg amíg nem komoly, mert kisváros, mindenki ismer mindenkit...


Azt meg sem kell említenem, higy mivel csak egy foglalkozást, meg keresztnevet ismert, teljes más emberrel hozott össze, mert rossz férfira gondolt...


No comment.


2019. ápr. 17. 19:56
 1/10 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Szia! Az én tapasztalataim szerint az emberekből ez a "Ne mondd el senkinek"-kérés pont az ellenkezőjét szokta kiváltani.. mintha érezné(n)k, hogy ez most valami szaftos pletyka tehát azonnal tovább kell adni. A pasikra talán ez kevésbé jellemző- az én ismerősi körömből kiindulva. :) Viszont ha barátnő csinál ilyet, én elgondolkodnék, hogy a továbbiakban mit és mennyire tárgyalok ki vele... de az biztos, hogy a félreértések elkerülése miatt, ha már mesélek valamit akkor korrektül megmondanám, hogy kivel ismerkedek. A barátnőmnek pedig a helyedben világosan megmondanám, hogy a bizalmas információ kifejezésnek nézzen utána ;) De ettől függetlenül:én ugyan nem jártam nappalira egyetemre, tehát a nagy pletykapartikból kimaradtam, de nem kell azzal foglalkozni kit mit gondol az ismerkedési szándékaidról. Te tudod az igazat, nem?;)


25/N

2019. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem is értem, hogyan sikerült ezt ilyen korrektül kinyomozni, mikor rengeteg ilyen nevű ember él ebben a városban...
2019. ápr. 17. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lennék kiakadva, mert Mo.-n ez van. "Ha János tudja, akkor a város tudja".
2019. ápr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk mit vártam, de akkor is...
2019. ápr. 18. 16:18
 6/10 A kérdező kommentje:

És csak neki mondtam el, de csak azért, mert közösen jártunk haza...


:( esetleg valaki látott vele, de nem valószínű, szinte kizárt


Nem tudom, ha egy fél egyetem beszéli és másnak nem mondtam, akkor...

2019. ápr. 18. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretném, hogy megtudja a világ, nem mondom el senkinek, még legjobb barátnak se.


Vagy bennem van a félelem, hogy mi van, ha kifecsegi, eljut máshoz. Mi a garancia, hogy nem teszi?


(vagy úgy érzem, úgyse érdekli).

2019. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En azon akadtam ki, barmikor ha elmondom ki tetszik, vagy megtudják kivel jottem össze, azon nyomban ráhajtanak az illetore, kikezdenek vele.


Az hogy bármit továbbadnának az semmi,fel se venném.

Az első párom tanitott amugy a titoktartásra hogy eleve a kapcsolatunkat, egyeb reszleteket, vagy pl hogy korhazban volt öngyilkossagi kiserlet miatt, senkinek ne mondjam el. Es senkinek nem is mondtam el. De amugy vele is kikezdtek.


2. barátom pl el is mondta hogy jo rib.nc bnőd van hogy a szàmra akart puszit adni


A srácok tanitottqk meg arra joforman hogy egy kapcsolatot védeni kell

2019. ápr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*es mai napig ezt csinaljak amugy. Ujabb barátnők is. Mellkidobas flörtöles az aktualis barátommal. Engem ez akaszt ki. Az hogy ki mit pletykál hidegen hagy. Az csak szo ami elszall
2019. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez nagyon is ismerős, elkezdenke nyomozni utána ki hol, és igen, van aki rámászik is. Vagy megy hogy a pénze miatt stb.


Én ezért nem akartam bejelenteni.

2019. ápr. 20. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!