Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy kezelnetek ezt a...

Ti hogy kezelnetek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves kislanyom es van egy regi baratnom akinek szinten van egy ket eves kislanya.Jo volt regebben a kapcsolatunk, de egyre rosszabb mostmar. Valahogy mindig rossz erzeseket kelt bennem, probalja azt suggalni hogy o mindent jobban csinal. Es azt erzem, hogy irigy is neha. Szoktunk egymasnak kepeket kuldeni a lanyokrol. En mindig dicserem a lanyat mert nagyon aranyos. De o van hogy alig ir a lanyomra valamit. Ilyenkor erzem hogy vagy irigy vagy nem tudom. Egyszeruen rossz erzeseket kelt bennem. Versengeni akar ugy erzem. Nem szeretem az ilyen szuloket sajnos, en nem ilyen vagyok. Minden nap ir. Hogy ok ezt csinaltak meg azt... meg ezt vette meg azt vette... es hat kicsit kezd mar elegem lenni belole. Viszont nem akarok vele osszeveszni, mert egy munkahelyre megyunk majd vissza. Szoval mit csinaljak? Nem igazan akarok vele beszelgetni sem. Nincs szuksegem a rosszindulatàra. Nem szeretem az ilyen osanya tipusu noket, akik azt hiszik hogy ok mimdent jol csinalnak. Minden nap ir.... ne valaszoljak? Vagy mi lt lehet tenni?
2019. ápr. 17. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Kedves Kérdező! Tudod mindenkinek a saját gyermeke a legszebb,legokosabb és lehetne még sorolni..

Amit gyerekkorunkban nagyon finom ételnek vettük azt nem biztos,hogy felnőtt vagy idősebb korban is annak fogjuk venni.

A barátnőd és te is sokat változtál,a gyermek körüli teendők is sokkal komolyabbá teszik az anyukákat,megváltoztak az értékrendek,teljesen ùj,másféle gondolkodás.Ma nem biztos,hogy tudsz kacagni azon aminél korábban tetted.Ha sok idő elteltével újraolvasol egy könyvet más mondanivalót látsz benne.

Esetleg rosszúl ismered akit barátnőnek hiszel?

Nem hiszem,hogy versenyezni akar veled,spontán ilyen a természete.Megteheted,úgy reagálsz ahogy te akarod.

Szerintem,te vagy érzékenyebb mindenre!

Rád is nagy szükség lenne,ahol emberekkel foglalkoznak!!!

2019. ápr. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert kell támadni, első? 🤣🤣🤣
2019. ápr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tényleg irigy-e, vagy csak nagyon unatkozik, egyedül van és nincs kinek elmondania. Lehet nincs olyan társasága, aki érdemben reagálna még ezekre a dolgaira (hogy mikor mit vett, milyen cuki a gyerek, stb). Van, aki nehezen éli meg az otthonlétet, ha visszakerül a munkába, lehet visszaváltozik.

Ha régi barátnőd, akkor beszélj vele erről.

2019. ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen anya az én életemben is. Eleinte en is ugy gondoltam, en ertem felre es túl erzekeny vagyok, de masfel ev alatt rajottem, hogy ha senki massal kapcaolatban a társaságomból, nincs ilyen érzésem, akkor talan inkább megsem velem van a hiba.

O olyan aki nem tudja elfogadni semmilyen gyerekKEL kapcsolatos dontesemet. Persze nem nyiltan mondja ki, hanem kerülget, hogy szerinte ez igy jo, az ugy jo amugy ahogy en csinalom rosszabb mert.. De mindenben. Legyen az eves, pelenka, altatas MINDEN.

Az "enyem" meg kozelis lakott es itt a környékünkön csak 2 jatszoter van, igy meg azzal is kellett okoskodni egy ido utan hogyan ne talalkozzak vele pedig értésére hoztam, hogy nem szeretnem ezt tovabb hallgatni es a baratsagunknak is annyi ha nem hagyja abba, es nem hagyta.

Vannak ilyen emberek. El kell neki mondani mi a bajod, valószínű hogy o kicsit merevebb mindenhez mint te, ezert ragaszkodik az o igazahoz, nehezen fogadja be, hogy te mashogy latod. Ha ezej utan folytatja minimalizald vele sztem a kapcsolatot. En legalabbis ezt tettem (nem irtam amugy pl vissza csak masnap vagy csak h cuki a babaja es csa..) lekopott. Es nem banom.

2019. ápr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos hogy irigyseg hanem lehet kicsit introvert. Sok ingerhalmaznak éli meg a gyerekes életét es nem tud már másra is nyitni.

A gyed gyeses idők amugy is hoznak magukkal egy kis elszigetelodest a vilagtol nekem pl a szokincsem is alábbhagyott, felnottekkel szinte már felnott témám sem volt, joforman maganyos lettem, nem tudtam mit mondani arra amiket mondtak, csak közhelyeket.


De forditva. En is tapasztalom bnomon ha egyutt vagyunk gyerekekkel, mindig az övét szerepelteti, a gyerekem az ő gyereke miatt nem rohangálhat hogy ne utanozza, nem ehet amig nekik nincs ebédidejuk, nehogy aztán ne ebedeljen, jatekot át kell adni ha elhisztizi a gyerekemtol, mintha az ő gyereke lenne a vilag közepe es mi meg alkalmazkodjunk. De intelligens, kedves, beszelget a gyerekemmek, nyit felé stb, de belegondoltam már hogy ideig oraig ezeket lenyelem, de egy lakatlan szigeten már kinyirnank egymast es barátnőm.

2019. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es voltam.Kedves 2-es válaszoló! Nem támadtam! Csak az életkori sajátosságok figyelembe-vételével számolva írtam a véleményemet.

Sajnálatos hozzáállás:a gondolkodás nélküli kaszabolás megsérti azt is,aki erre vállalkozik!

2019. ápr. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!