Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondjam meg neki vagy sem?

Mondjam meg neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomat csalja a baràtnője és nem tudom mit csinaljak. Mondjam el a cimborànak vagy majd kiderül valahogy. Nagyon sajnálom a havert...

2019. ápr. 18. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eset..valahogy rákellene vezetni úgy,hogy nem mondod meg neki direktbe,mert könnyen a barátságotok is rámehet,ha a lány elkezdene tagadni,rád hárítani a dolgot.
2019. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jobb ebből ki maradni, vagy is legalább is én ezt így látom,de mindenkinek a maga döntése.
2019. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom szegényt. Mindif mikor dumàlunk olyan szarul érzem magam, hogy tudok valamit amit nem mondható csak úgy el
2019. ápr. 18. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs kézzelfogható bizonyítékod, akkor (esetlegesen) könnyen úgy járhatsz, mint aki "csak bele akart kavarni a másik kapcsolatába rosszindulatból". Nehéz dolog ez. A barát mindig őszinte de ezesetben elbizonytalanodtam...
2019. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak az van amit làttam màs bizonyítékot nem tudok felmutattni.
2019. ápr. 18. 12:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Felesleges a bizonyíték, mert ha megcsalta, akkor az előbb-utóbb kiderül. Én elmondanám, mert nekem fontos lenne, hogy a barátomat ne nézzék hülyének. És ha nem mondod el, akkor utána amikor kiderül, hogy számolsz el a lelkiismereteddel, hogy te tudtad, de nem szóltál?
2019. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van. Én is úgy érzem, hogy tudnia kell róla.
2019. ápr. 18. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer próbáltam megmondani, amikor már nem bírtam elnézni, hogy a rendes, helyes barátnőm nem lát a rózsaszín ködtől, miközben a szemét, tróger, "röptében a legyet is" típusú pasija orrba-szájba csalja mindenkivel, aki szétteszi neki. Viszont szóban nem mertem elmondani (nekem nem volt akkor párom, és féltem, irigynek néz a barátnőm, hogy ezért próbálok éket verni közéjük). Így egy névtelen levélben megírtam neki, (géppel persze) postán feladtam egy nagyvárosból.

Viszont bebizonyosodott, hogy kár volt sorsistennőt játszanom, mert a levél megkapása előtt két nappal szakítottak amúgy is (pasi kiprovokált egy veszekedést, hogy legyen "oka" kidobni az általa megunt nőt.)

2019. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne mond el!

Lehet a lány megbanja es utana megis boldogan fognak élni.

Vagy az is megoldas,ha a lannyal beszelsz es mondod el neki,hogy tudsz a megcsalàsrol es vagy o mondja el baratodnak vagy te!

Adj neki valasztasi lehetőséget!

Igy korrekt.

2019. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azt, hogy beszélj előbb a lánnyal, jó ötletnek tartom. Mindenki hibázik, nem tudhatod, miért csalja a párját. Így megadnád neki a lehetőséget, hogy jóvá tegye, amit csinált még azelőtt, hogy nagyon elfajulnának a dolgok. Próbálj meg őszintén beszélni vele, és rávenni, hogy ő is legyen veled az. Ha én lennék a helyében, nagyon hálás lennék, amiért fontosnak tartod a barátod kapcsolatát, de nem mártasz be nála anélkül, hogy megpróbáltál volna jobb belátásra bírni. Persze, ha nem működik, a legjobb, amit tehetsz, hogy tapintatosan elmondod a barátodnak. Azért remélem, hogy ha úgy döntesz, beszélsz a lány fejével, jó vége lesz a dolognak...
2019. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!