Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy a barátnőim...

Mit tegyek hogy a barátnőim ne ócsárolják a barátomat hanem elfogadják?

Figyelt kérdés

A baj hogy amikor a barátommal jelenek meg elöttük burkolt megjegyzéseket tesznek rá a kinézetét és a személyiségét illetően. Folyton előszedik azt a témát hogy nem elég jó nekem és hogy nem hozzám való az ő pasijaik ebben meg abban jobbak. Mondtam nekik hogy ha többet beszélgetnének vele rájönnének milyen jó és humoros pasi de ők csak a sajátjaikhoz hasonlítgatják és beszólogatnak. Pl. Ő abszolút nem cigizik és amikor elmegyünk iszogatni mindig az asztalnál marad amikor mi kimegyünk. Erre az egyik barátnőm: Ha folyton kihúzod magad mindenből könnyen lehet hogy "egyesek" (vagyis én) hamar rádunnak. A múltkor végre beszélgettek vele (tudni kell hogy a párom testalkata kis macis) és felvetette az egyikőjük párja hogy lóghatnának együtt vagy ha akar mehetne velük edzeni de hozzátette "bár ahogy elnézem úgy sem szoktál szóval mindegy."


És én ezeken nagyon kiakadok mert nem ismerik annyira jól hogy elmondják nem való hozzám stb. És nagyon rosszul esnek neki ezek, amúgy sincsen önbizalma és felbosszant hogy ők csak rátesznek egy lapáttal. Csak azért mert nem egy bulihajhász kondipatkány mint az ő párjaik még esélyt sem adnak neki hogy megismerjék.



2019. ápr. 18. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Valóban barátaidnak akarod nevezni ezeket az embereket? Én nem tenném.
2019. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
gusztustalan ahogy viselkednek. hogy mit tegyél? kérd meg őket szépen hogy fejezzék ezt be mert neked is és a párodnak is nagyon rosszul esik. ha ezt képtelenek felfogni akkor jöhet a B terv, hagyd a fenébe őket.
2019. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Normális barátokkal kell körülvenni magad
2019. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezt mint kondizò,bulimàniàs is gusztustalannak tartom.

Mond meg nekik hagyjàk abba.

Nem lehet szègyellik,hogy a palid a tàrsasàg tagja?

,,Nem illik a kèpbe"?

2019. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
Mondd nekik hogy a csavodnak 25+kupak😂😂
2019. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Card le őket. Neked nem kell elfogadnod, hogy ők nem fogadják el a barátodat. Egy kapcsolat az teneked, meg a párodnak szól, nem a 'barátnőknek'.

Aki meg támogat, ha igazán szeret, és nem próbál meg lebeszélni, hacsak nem valami züllött alak a pasas, de mondjuk akkoris szeirntem egyszer elmondja, és ha te meghallgattad a barátnődet, és még továbbra is őt akarod pasidnak, akkor a barátnődnek többször már nem kellene kötekedni ezzel, meg hangoztatni, hogy az az ember mennyire 'nem jó' őszerinte. Tehát akkor ne beszéljetek a pasikról , ha ez egy ilyen nehéz v ilyen neuralgikus v mien pont. Egyébként ki mondta, hogy versenyeztetni kell a pasijaitokat? Szóval ne törődj a véleményükkel, ezek nem igazi barátnők, akik azon vannak , hogy megideologizálják, hogy miért 'nem jó' a pasid. Ti szeretitek egymást a pasiddal, boldogok vagytok , örültök egymásnak; úgyhogy inkbáb a barátnőidnek is örülniük kéne a te boldogságodnak, nem pedig kötözködni. Szóval ha igazi barátnők, akkor ezt megértik, ha meg nem , akkor ezek után már szóra sem érdemesek. Szóval szerintem nyugodtna mondd el nekik, hogy örülniük kéne a te boldogságodnak, amúgy meg lehet az is, hogy igazából irigyek rád, és azt próbálják meg megideologizálni és így önmaguknak bizonygatni, hogy a 'te pasid mégis rosszabb az övékénél/övéknél". Szal aki meg folyton másban keresi a hibát, annak meg önértékelési problémái vnanak, és próbálja megfogalmazni, hogy a pasid pl miért rosszabb, mint ő,vagy mint az ő pasija.

2019. ápr. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki arra kér, hogy válassz közte és egy másik szeretted között, akkor őt aki kér, ne válaszd. Arcátlanság megjegyzéseket tenniük a szeretteidre.
2019. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Ja és téged se szeretnek, és ezzel téged is kétségbe vonnak; azt hiszik, nem tudsz te úgy választani, ahogy megfelelő, ahogy neked jó lenne. Szóval még téged is megkérdőjeleznek nem közvetlenül, és nem is feltétlenül veszik észre; tehát ők meg akarják neked mondani, elő akarják írni, hogy kivel lehess, mert te szerintük "olyan h.lye vagy, hogy nem tudod eldönteni". Hogy kivel szeretnél lenni és mi a jóneked. És ők akarják megmondani, hogy mi a jó neked, pedig hadd tudjad már jobban te; külső ember hogyan tudhatná jobban, hogy mi a jó neked. Szóval meg ezt végig se gondolják, hogy ezzel megkérdőjeleznek téged is. Szóval már elmondták a véleményüket; ha nem szállnak le a témáról, és bántanak vele hogy a barátodat, szerettedet bántják; akkor hagyd őket a csodába.
2019. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet tényleg hagynom kéne a fr.ncba őket és csak magunkkal foglalkozni. Az igazat megvallva a gimi óta csak ezekkel az emberekkel tartom a kapcsolatot és inkább megszokásból mintsem igazi baráti kötödésböl vagyok velük a legtöbbször. Csak jól esik hogy mindig van valami program ahová közösen mehetünk. De inkább csak a párommal kellene eljárogatnom mert igazatok van ha ennyire megkérdőjeleznek mindenben nem érdemelnek szót se milyen emberek. Mi nagyon jól elvagyunk kettesben is és ez a fontos.
2019. ápr. 21. 23:42
 10/10 ReGina... ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló problémáim mikor össze jöttem párommal, azóta 3 éve vagyunk együtt.

Ő is macis, kövér alkat + szemüveges hosszú szakállas pasi. Én imádom amilyen, de nekem is volt pár olyan barátom akik nem voltak hajlandóak elfogadni és hogy szerintük jobbat érdemeltem volna stb stb.

Tudni kell páromról hogy nem egy nagy bulizós társaság középpontja alkat, és ezek a lányok azok voltak. Nehézen ment az ismerkedés.

Ma már elvannak úgy ahogy, én sem vagyok annyit az ő társaságukban stb.

Megszokták látták hogy én vele leszek akkor is szóval lehet választani.

Szerencsére elsimultak a dolgok , nem mondom hogy nagyon jó a viszony köztük de ha úgy alakul most már el tudunk lenni egy légkörben a nélkül hogy barmi bármivel sértegetne vagy megjegyzéseket tett volna ránk.

Kelett hozza idő és az is hogy kitartsak a választáson mellett. Kevesebbet beszélek ezekkel az emberekkel és próbálok olyanokkal joba lenni akik első perctől elfogadtak minket.

21/L; párom 23/F

2020. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!