Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka a viselkedésének?

Mi lehet az oka a viselkedésének?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nagyon jóban lettem az egyik osztálytársammal, aki fiú. Ő hívott oda magához először, jót elbeszélgettünk, aztán mindennap dumáltunk egymással, haza is együtt jártunk, már ott tartunk hogy majdnem minden órán mellém ül. Egy magántanárhoz járunk angolból, aki az egyik bnőm mamája, és ő mondta, hogy mindig hallja, hogy a fiú barátom rólam kérdezi az angoltanárt, meg mondja neki, hogy suliban is jól teljesítek. Ha órán valami vicces történik, akkor a fiú mindig hátranéz rám. Egyik órán párt kellett választanunk, és ő rám nézett egyből. Részt vettem egy versenyen, amiről aztán képek kerültek fel a sportverseny honlapjára, és a srác utána pár nappal mondta, hogy én is rajta vagyok az egyiken, tehát nézelődött a verseny után. Miért kutat utánam?



16/L


2019. ápr. 18. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a patikában találkoztunk a nagymamájával, aki mondta, hogy sokat hall rólam
2019. ápr. 18. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy bejössz neki. Ha ez már régóta tart, akkor inkább szerelem. :)
2019. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon nagyon szimpatikus vagy neki és nagyon jó barátjának tart vagy...


...dobpergés...


beléd van esve.

2019. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!