Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rossz, hogyha nem adom...

Nagyon rossz, hogyha nem adom fel a barátságunkat?

Figyelt kérdés

A történet lényege.

2 hónapja letiltott face-n,összevesztünk.Azóta próbálom elérni.Igazából nem érdekel,hogy ő eddig nem reagált.A barátom, akkor is ha nagyon könnyen megsértődik és akkor képes visszavonulni.Nehéz őt kiengesztelni.

Viszont szeretem.

2 hónapja nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna rá.Volt hogy jobban hiányzott,mint amit hajlandó vagyok beismerni.Eddig egy barátomat vesztettem el.Rajta kívül.Abban a barátságban mindig én kerestem a másikat.

De ezt nem fogom feladni.

Ez az ember olyan,mintha a tükörképem lenne.

Ezért nem akarom őt elveszíteni.


2019. ápr. 19. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem. Tényleg létezik olyan másoknál, hogy egyszer igazán szerettek valakit, aztán minden elmúlik?

Én is mindig azt hiszem, hogy még megmaradt valami ott, csak inkább büszkeséget vàlasztják,de javítsatok ki, ha van olyan, h igaz volt, amit anno állított, ezzel szemben a jelenben már nincs semmi. Azok mikor hazudnak igazából, vagy hogy alakul bennük át a màsikhoz való hozzáállásuk?

2019. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom elfogadni,hogy ott volt velem,amikor a poklot éltem át.Most még nincs.

És nem akarok arra gondolni,hogy nem gondol rám.Volt,hogy úgy éreztem bárcsak visszakapná amit velem tett.De utána rögtön xarul éreztem magam,mert én belehalnék,ha ő szomorú lenne.

Volt egy távkapcsolata,amiről tudom,hogy véget ért.A csaj ide is kitett kérdést,amiből áradt, hogy nem szereti a barátomat.Csak azért jött össze vele,mert a barátom nagyon akarta.De amúgy le se xarja őt.Már nincsenek is együtt.És tudom,hogy szuicid hajlamú.

És ha belegondolok,hogy valami baja esett vagy csinált magával valamit akkor a falat tudnám kaparni, úgy fáj a szívem.

És össze vagyok zavarodva,mert velem sose fordult még elő hogy egy embert ilyen nehezen tudom elejteni.

Tudom a címét, úgyhogy írni fogok neki levelet.

Ha nem válaszol vagy reagál rá valamit,akkor tudni fogom,hogy nem szeret.

De ezt még leírni is fáj.

Másik,az előző hozzászólóknak.

Embereket nem lehet csakúgy elhagyni.

Nem tárgyak.Csak azok tudnak könnyen továbblépni,akik pszichopaták/szociopaták/nárcisztikus akkor.Akiknek semmit nem jelent egy emberi kapcsolat.

2019. ápr. 19. 12:22
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat,ha nagyon bunkó volt néhány válaszom.Nincs kifogásom.Csak szeretném,ha nem fájna ez ennyire.
2019. ápr. 19. 12:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Leírhatod privátban is.
2019. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.


A gond ott van, hogy ő szeretne valamit, amit nem tartasz tiszteletben, mert szereted.


Velem is volt, hogy valakiért küzdöttem, mert azt hittem, azzal teszek jót - de az, ha belékapaszkodsz és mentenéd a menthetőt, rosszabb, mint, ha visszalépnél 3 lépést és hagynál neki teret.


Ugyanis ő nem úgy gondolja, hogy "Jaj, ez tényleg egy komoly barátság, ha így szeret" vagy "Jaj, szegénykém, de szenved, úgy sajnálom", hanem, hogy "Jézusom, nem igaz, hogy nem bír ez az emberke magával!".


Arról nem is beszélve, hogy ez a közeledés felőled akár ijesztő is lehet a barátod számára.


Tudom, hogy könnyebb írni, mint mondani, de semmiképp se keresd, próbáld meg őt teljesen kizárni az életedből, menj másik suliva/melühelyre, kerüld őt, hogy ezzel megkönnyítsd a folyamatot.

2019. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!